Piękna 25-latka wybaczyła DiCaprio! Randka z dwiema modelkami nie zniszczyła ich miłości

i

Autor: instagram.com/vittoria, shutterstock

Romans kwitnie

Piękna 25-latka wybaczyła DiCaprio! Randka z dwiema modelkami nie zniszczyła ich miłości

2023-09-24 13:05

Ta miłość jednak nadal rozkwita! Leonardo DiCaprio (49 l.) parę dni temu dał powód do zazdrości swojej ukochanej Vittorii Ceretti (25 l.), którą podobno nazywa teraz swoją oficjalną dziewczyną. Największy playboy Hollywood został przyłapany na randce z dwiema modelkami naraz w hotelu w Londynie. Jednak Vittoria znów bryluje u jego boku! Wszystko wskazuje na to, że wybaczyła gwiazdorowi falę nieprzyjemnych plotek...

Vittoria Ceretti nie rzuciła Leonardo DiCaprio. Modelka przebaczyła gwiazdorowi randkę z dwiema pięknościami naraz

„Spędzali razem sporo czasu przez ostatnich kilka miesięcy i cieszy ich, że poznali się bliżej” – powiedziało "Page Six" źródło bliskie najgorętszej parze ostatnich tygodni. Leonardo DiCaprio (49 l.) spotyka się z modelką Vittorią Ceretti (25 l.) i podobno nazywa ją swoją oficjalną dziewczyną. Jednak szybko nad tym związkiem zawisły czarne chmury. Boski Leo został przyłapany w modnej hotelowej restauracji w Londynie z dwiema pięknościami naraz. Były to oczywiście modelki, blondynka Georgia Grace Martin (29 l.) i brunetka Nour Rizk (27 l.). Razem bawili w modnym Chiltern Firehouse. Co działo się potem? Tego nie wie nikt, ale plotki o tym wydarzeniu na pewno nie mogły ucieszyć pięknej Vittori. Jednak modelka znów bryluje u boku gwiazdora "Titanica"! Wszystko wskazuje na to, że wybaczyła aktorowi falę nieprzyjemnych plotek. Para była widziana razem na imprezie Versace podczas Fashion Week w Mediolanie. Ciekawe, ile dni boski Leo wytrzyma tym razem w miłosnych okowach?

Leonardo DiCaprio. Lista partnerek. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell. Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone i para była ze sobą do sierpnia 2022 roku. Ostatnio z aktor łączony był także m.in. z modelką Gigi Hadid (27 l.).

Sonda
Lubisz fim Titanic?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 7/10!

Pytanie 1 z 10
Słowo "erase" znaczy...
Polak ukradł ciało Chaplina, podwodny cmentarz i klątwa Titanica. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany