Matka poćwiartowała 5-letniego syna i ugotowała jego zwłoki. Była w pełni świadoma

i

Autor: Shutterstock

Wyznała, dlaczego to zrobiła!

Poćwiartowała, ugotowała i zjadła głowę 5-letniego syna. "Była poczytalna"

2023-06-02 12:21

O tej zbrodni trudno pisać ze spokojem. 29-letnia kobieta jest oskarżona o morderstwo po tym, jak poćwiartowała swojego synka maczetą, a potem część jego zwłok ugotowała i zjadła. Podejrzewano, że może być chora psychicznie, biegli jednak to wykluczyli. Z kamienną twarzą wyjaśniła, dlaczego w tak okrutny sposób zabiła dziecko. Szczątki chłopca znalazł potem jego wujek. Zostały wrzucone do wiadra przed domem.

Szczegóły tego, co 29-letnia Hanaa Mohamed Hassan z Egiptu zrobiła swojemu 5-letniemu synkowi, są porażające! Kobieta została oskarżona o morderstwo z premedytacją, ze szczególnym okrucieństwem. Jak donoszą media, swoje dziecko trzykrotnie uderzyła maczetą w głowę. Potem jego ciało poćwiartowała, a ostatecznie - jak podaje "Daily Mail" - miała wsadzić do wrzątku, ugotować i zjeść część głowy chłopca i kilka innych części jego ciała. Resztę szczątków ukryła w wiadrze przed domem, nie zdążyła ich jednak zakopać, bo została zatrzymana.

Koszmar w Egipcie. Matka zjadła zwłoki dziecka

O tym koszmarze służby poinformował wujek chłopca, który znalazł wiadro z przerażającą zawartością. Początkowo śledczy podejrzewali, że matka zmaga się z chorobą psychiczną i w momencie popełniania zbrodni nie była w pełni władz umysłowych. Mylili się jednak. "Dochodzenie wykazało, że Hassan była poczytalna i nie zażywała żadnych narkotyków ani leków, które mogłyby wpłynąć na jej stan psychiczny. Po aresztowaniu wyznała, że ​​zjadła część głowy swojego syna, ponieważ chciała, żeby został z nią na zawsze" - informuje portal.

Matka zamordowała synka, żeby zemścić się na byłym mężu

Z kamienną twarzą wyjaśniła też, dlaczego dopuściła się tej okrutnej zbrodni. Powiedziała, że zrobiła to, by zemścić się na byłym mężu i uniemożliwić mu kontakty z synem. "Chciałam uwolnić jego i siebie. Chciałam zemścić się na jego ojcu i być wolną. Jego ojciec cały czas przychodzi i próbuje go zabrać" - mówiła. Ojciec chłopca wyznał, że policjanci nie pozwolili mu zobaczyć szczątków dziecka. "Powiedzieli, że to zbyt przerażające". 

Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
4,5-letni Leoś zakopany w płytkim grobie pod Garwolinem. Matka i jej partner z zarzutami zabójstwa