Adolf Hitler

i

Autor: East News

Policja poszukuje... Adolfa Hitlera!

2017-02-11 22:23

Hitler żyje i grasuje po jednej z austryjackich miejscowości! Policja robi wszystko by złapać sobowtóra przywódcy III Rzeszy, który pojawił się niedawno na ulicach Braunau am Inn. Gloryfikowanie nazimu w Austrii jest karalne. Najwidoczniej ten mieszkaniec o tym nie wie.

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w mieście narodzin Adolfa Hitlera Braunau am Inn w Austrii. Mężczyzna w wieku 25-30 lat o wyglądzie do złudzenia przypominającym przywódcę III Rzeszy wałęsa się po ulicach miejscowości. Ma charakterystyczną fryzurę, wąsik oraz mundur najprawdopodobniej pochodzący z okresu II wojny światowej. Pojawia się w miejscach publicznych i przedstawia się jako Harald Hitler. Ostatnio widziano go w miejscowej księgarni, na dziale poświęconym II wojnie światowej. Wiele razy widziałem tego mężczyznę w Braunau i zastanawiałem się, czy to coś oznacza - powiedział mieszkaniec miasteczka na północnym wschodzie kraju, w rozmowie z dziennikiem "Oberoesterreichische Nachrichten".

Raz udało się go sfotografować pod domem, w którym urodził się Adolf Hitler. Prokuratura uważa, że tego typu zachowania to gloryfikowanie idei i osoby Adolfa Hitlera. W większości krajów świata, także w Polsce, tego typu działania są karalne. Z tego powodu miejscowa policja poszukuje sobowtóra furera. Czy uda im się go schwytać, zanim wywoła kolejną wojnę światową?!

Zobacz:Szok! Hitler miał mikropenisa

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE