Policja szuka Madeleine w STUDNIACH. Jest nowy TROP!

2020-07-13 10:10 zw
Zaginione dziewczynki: Madeleine McCann i Inga Gehricke
Autor: AP Zaginione dziewczynki: Madeleine McCann i Inga Gehricke

Czyżby policja była już o krok od znalezienia zwłok Madelene McCann?! Funkcjonariusze z Portugalii przy pomocy specjalistycznych grup nurkowych intensywnie przeszukują studnie położone na terenie Praia de Luz, gdzie kilkanaście lat temu zaginęła dziewczynka.

Być może już dziś poznamy rozwiązanie zagadki zaginięcia małej Brytyjki Madeleine McCann. Jak informują brytyjskie media, funkcjonariusze z Portugalii przy pomocy specjalistycznych grup nurkowych intensywnie przeszukują studnie położone na terenie kurortu Praia de Luz, gdzie kilkanaście lat temu zaginęła 4-letnia wówczas dziewczynka. Skąd nowy trop?

To efekt ustalenia trasy, którą w feralnym 2007 roku przemieszczał się swoim kamperem obecny główny podejrzany w sprawie zaginięcia Maddie, Chrisian B. (43 l.). Wcześniej niemiecka policja twierdziła, że dysponuje dowodami na to, że zaginiona Brytyjka nie żyje. Christian B. odsiaduje obecnie wyrok za przestępstwa narkotykowe, był też skazywany za wykorzystywanie seksualne dzieci iinne gwałty.

Reakcja w sztabie Rafała Trzaskowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze