Czy McDonald's jest otwarty 1 listopada we Wrocławiu? [LISTA]

i

Autor: pixabay.com Czy McDonald's w Krakowie będzie czynny 25 grudnia, czyli w Boże Narodzenie?

Dostanie zniżki na całe życie?

Poród w restauracji McDonald's! "Mała Nugget" cała i zdrowa, premia dla pracowników

2022-11-29 9:45

- Będziemy rodzić dziecko - zaskakująco oznajmiła swoim podwładnym menadżerka restauracji McDonald's. Jakby tego było mało - wcale nie żartowała! Gdy Tunisia Woodward zauważała, że do toalety weszła kobiety w ciąży, po czym długo z niej nie wychodzi, weszła do środku, po czym wzięła sprawy w swoje ręce. Dziewczynka urodziła się na szczęście cała i zdrowa. Z miejsca otrzymując pseudonim "Małej Nugget". Na zachowanie menadżerki i pomagających jej pracowniczek nie pozostał obojętny szef lokalu!

Porody, zwłaszcza te metodą naturalną, kojarzą się zwykle z wieloma godzinami spędzonymi na sali porodowej w szpitalu. Zdarzają się jednak, jak widać, znacznie szybsze i w bardziej zaskakujących miejscach. Ekspresowy poród przytrafił się Alandrii Worthy, która pewnie byłaby z tego powodu bardzo szczęśliwa, gdyby nie fakt, że jej córeczka postanowiła nieoczekiwani przyjść na świat podczas jej wizyty w restauracji McDonald's. W zeszłą środę (23 listopada) kobieta, jadąc już do szpitala z narzeczonym, poprosiła go o krótki postój w tymże lokalu, ponieważ musiała skorzystać z toalety.

Poród w toalecie McDonald's

Gdy Alandria weszła do łazienka, od razu poczuła, że odchodzą jej wody. Spanikowana upadła z bólu na ziemię i miała duże szczęście, że jej wejście do pomieszczenia zauważyła menadżerka restauracji. Niedługo potem Tunisia Woodward poszła zobaczyć, czy z ciężarną wszystko jest w porządku. To, co zobaczyła, wprawiło ją w osłupienie. - Była na toalecie, leżąc na plecach i krzycząc - relacjonowała w rozmowie z telewizją 11 Alive News. Nie straciła przy tym jednak zimnej głowy, i angażując do pomocy dwie inne pracownice, zdecydowała się sama odebrać poród.

Gdy Deandre Phillips wszedł do restauracji, by sprawdzić, co z jego narzeczoną, znalazł się w samym środku akcji porodowej. Jak wspominał, oparł nogi Alandrii na swoich barkach, a ona złapała ramię Woodward i zaczęła przeć. Dziecko przyszło na świat główką do dołu, prosto w ręce świeżo upieczonego taty. - Wszystkie jesteśmy matkami, więc połączyłyśmy siły. Wszystko, czego oczekiwałyśmy od taty, to żeby złapał dziecko. I to zrobił - opowiadała o niecodziennym wydarzeniu Woodward.

Dziewczynka otrzymała imię Nandi Ariyah Moremi Phillips, choć w restauracji od razu zaczęto nazywać ją "małą nugget". Szczęśliwi rodzice planują niebawem wybrać się z nią do szczęśliwego lokalu, by przedstawić dziewczynkę wszystkim osobom tam zatrudnionym.

Tymczasem właściciel lokalu postanowił docenić postawę pracowniczek, które pomogły przyjść dziecku na świat, i każdą nagrodził 250-dolarową premią.

Sonda
Czy lubisz restaurację McDonald's?
Jak przygotować plan porodu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają