Poszukiwana 4-latka nie żyje. Pobita na śmierć przez opiekuna. Zwłoki zakopane pod płotem

i

Autor: Shutterstock; Oklahoma State Bureau of Investigation Poszukiwana 4-latka nie żyje. "Pobita na śmierć" przez opiekuna. Zwłoki zakopane pod płotem

Zginęła w Boże Narodzenie

Poszukiwana 4-latka nie żyje. "Pobita na śmierć" przez opiekuna. Zwłoki zakopane pod płotem

2023-01-19 12:46

Tragiczny finał poszukiwań małej dziewczynki z Oklahomy. 4-letnia Athena Brownfield została uznana za zaginioną 10 stycznia, po tym, jak listonosz, który obsługiwał okolicę jej domu, zauważył bawiącą się samotnie na ulicy 5-letnią siostrę Atheny. Zdziwił się, bo dziewczynki zawsze były razem. Mała nie była w stanie powiedzieć, gdzie jest jej siostra. We wtorek, 17 stycznia, śledczy poinformowali, że odnaleźli szczątki dziecka.

Przez dwa ostatnie lata dziewczynkami zajmowała się ich krewna, 31-letnia Alysia Adams i jej mąż, Ivon Adams (36 l.). Robili to na prośbę matki dzieci – podaje CBS News, cytując sądowe dokumenty. W tym czasie siostry nie chodziły do placówek edukacyjnych, ani razu nie były u lekarza i bardzo często były zostawiane same. Policjanci zatrzymali 31-latkę po tym, jak 17 stycznia odnaleźli zwłoki poszukiwanej przez tydzień Atheny. Jej męża nigdzie nie było.

Zamordował 4-latkę. "Trzymał ją tak długo, aż przestała się ruszać"

Alysia Adams wyznała w areszcie, że mała Athena zginęła w Boże Narodzenie. Tragedia rozegrała się wieczorem. Ivon Adams podobno kilka razy uderzył 4-latkę pięścią, po czym trzymał ją za ramiona, dopóki nie przestała się ruszać. "Następnie trzykrotnie uderzył ją w klatkę piersiową, po czym zabrał ją i ok. 1 w nocy 26 grudnia wyszedł z domu" – wynika z zeznań. Wrócił jakiś czas później, mówiąc żonie, że pochował Athenę w pobliżu linii ogrodzenia ich starej rezydencji w Rush Springs. Nad miejscem pochówku umieścił dużą złamaną gałąź.

Zabił dziecko w Oklahomie. Morderstwo pierwszego stopnia

Ivon Adams został zatrzymany w czwartek, 19 stycznia, w Arizonie i czeka na ekstradycję do Oklahomy. Został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i zaniedbanie dziecka – przekazali przedstawiciele Oklahoma State Bureau of Investigation (OSBI). 

Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
Emocjonujące wystąpienie Dżesiki N. oskarżonej o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem w Słonnem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany