Bundchen, Brady

i

Autor: Shutterstock Bundchen, Brady

Skandal na salonach

Powalczą o 3,6 miliarda złotych! Gisele Bundchen rozwodzi się z mężem?!

2022-10-16 13:20

Nie milkną plotki o nadchodzącym wielkimi krokami rozwodzie Gisele Bündchen (42 l.) i Toma Brady'ego (45 l.)! Jedna z najbogatszych modelek świata i sławny baseballista podobno już szykują się do boju o swoją ogromną fortunę i poszukują najlepszych prawników rozwodowych. Ich majątek łącznie wynosi około 3,6 miliarda złotych!

Rozwód Gisele Bündchen i Toma Brady'ego zbliża się wielkimi krokami? Para ma do podziału gigantyczny majątek

To może być najgłośniejszy rozwód ostatnich lat i niewykluczone, że będzie też pełen prania brudów i walki na śmierć i życie. "Page Six" czy "People" piszą o tym, że małżeństwo Gisele Bündchen (42 l.) i Toma Brady'ego (45 l.) właśnie odchodzi do przeszłości. Jedna z najbogatszych modelek świata i sławny baseballista podobno już szykują się do boju o swoją ogromną fortunę i poszukują najlepszych prawników rozwodowych. A jest o co walczyć, bo ich majątek łącznie wynosi około 3,6 miliarda złotych! "Page Six" przeanalizował bogactwa Gisele Bündchen i Toma Brady'ego. Jak się okazuje, to ona zarobiła więcej. Jej majątek wynosi 400 milionów dolarów. Przypomnijmy, że w 2009 roku podpisała rekordowany kontrakt z Victoria's Secret na 25 milionów dolarów i przez wiele lat była najlepiej zarabiającą modelką świata. Majątek baseballisty Toma Brady'ego według Sportrac wynosi 333 miliony dolarów po sezonie 2022. Para ma kilka rezydencji w Nowym Jorku, Montanie i na Florydzie, ma też dwójkę dzieci w wieku 10 i 13 lat - o nie również może rozgorzeć batalia... Oficjalnie modelka i sportowiec nie potwierdzili plotek o rozstaniu. Skąd się wzięły?

Kryzys w związku Gisele Bündchen i Toma Brady'ego. Zaczęło się od kłótni o emeryturę?

Zaczęło się parę miesięcy temu. Baseballista postanowił wtedy przejść na sportową emeryturę. Jego żona, sama będąca emerytką wybiegów od siedmiu lat, była zachwycona i liczyła na wiele czasu spędzonego razem. Ale Tom wytrzymał bez sportu dosłownie parę tygodni. Wrócił do gry, a podczas ostatniego meczu na widowni siedziały tylko dzieci. Gisele zabrakło... Podobno para żyje osobno, a modelka jest wstrząśnięta tym, że mąż zmienił zdanie. Gisele Bündchen przez 15 lat była najlepiej opłacaną modelką na świecie. Zarabiała około 30 milionów dolarów rocznie, została zdetronizowana dopiero w 2017 roku przez Kendall Jenner. Na modellingową emeryturę odeszła w wieku 34 lat. Ślub z Tomem Bradym Gisele wzięła w 2009 roku. W tym samym roku w grudniu modelka urodziła swoje pierwsze dziecko, 13-letniego dziś Benjamina, a w 2012 roku 10-letnią dziś Vivian Lake.

QUIZ. Najgorsza śmierć w polskich serialach. To nie tylko Hanka w kartonach. Pamiętasz chociaż 11?

Pytanie 1 z 15
Jak zginęła Hanka Mostowiak w "M jak miłość"?
Jak ustala się opiekę nad dzieckiem po rozwodzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany