Kryzys w małżeństwie Gisele Bundchen?! Od miesiąca żyją osobno

i

Autor: Instagram / Gisele Bündchen Kryzys w małżeństwie Gisele Bundchen?! "Od miesiąca żyją osobno"

Dramatyczne plotki

Kryzys w małżeństwie Gisele Bündchen?! "Od miesiąca żyją osobno"

2022-09-28 12:43

Szokujące plotki z wielkiego świata! Małżeństwo Gisele Bündchen (42 l.) i Toma Brady'ego (45 l.) przezywa podobno kryzys, a para od ponad miesiąca żyje osobno. Jak czytamy w magazynie "People", przyczyną kłopotów w raju modelki i baseballista jest pewna zaskakująca decyzja Toma Brady'ego. To nie spodobało się pięknej Gisele!

Małżeństwo Gisele Bündchen i Toma Brady'ego przezywa kryzys? Powodem nagła decyzja sportowca

Wydawałoby się, że życie Gisele Bündchen to istny raj. Piękna, wiecznie młoda, bajecznie bogata, otoczona rodziną - tym samym od trzynastu lat mężem i dwójką dzieci. Jednak jak informuje magazyn "People", małżeństwo jednej z najsławniejszych top modelek na świecie zaczęło przeżywać kryzys. Przyczyną kłopotów w raju modelki i baseballista jest pewna zaskakująca decyzja Toma Brady'ego. To nie spodobało się pięknej Gisele! Zaczęło się parę miesięcy temu. Baseballista postanowił wtedy przejść na sportową emeryturę. Jego żona, sama będąca emerytką wybiegów od siedmiu lat, była zachwycona i liczyła na wiele czasu spędzonego razem. Ale Tom wytrzymał bez sportu dosłownie parę tygodni. Wrócił do gry, a podczas ostatniego meczu na widowni siedziały tylko dzieci. Gisele zabrakło... Podobno para żyje osobno, a modelka jest wstrząśnięta tym, że mąż zmienił zdanie. Według "People" chcą ratować związek. Jednak czy to się uda?

Gisele Bündchen przez 15 lat była najlepiej zarabiającą modelką świata. Zarabiała nawet 30 milionów dolarów rocznie

Gisele Bündchen przez 15 lat była najlepiej opłacaną modelką na świecie. Zarabiała około 30 milionów dolarów rocznie, została zdetronizowana dopiero w 2017 roku przez Kendall Jenner. Na modellingową emeryturę odeszła w wieku 34 lat. Ślub z Tomem Bradym Gisele wzięła w 2009 roku. W tym samym roku w grudniu modelka urodziła swoje pierwsze dziecko, 13-letniego dziś Bendamina, a w 2012 roku 10-letnią dziś Vivian Lake.

Sonda
Miałaś/masz wątpliwości przed ślubem?

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?
FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają