Premier na intensywnej terapii! Rozpacz ciężarnej narzeczonej

2020-04-07 9:30 zw

Premier Wielkiej Brytanii trafił wczoraj wieczorem na oddział intensywnej terapii londyńskiego szpitala! Jak informują brytyjskie media, w tym "Daily Mail", premier "stracił oddech w ciągu dwóch godzin". Ciężarna narzeczona Borisa Jonsona (56 l.) jest zrozpaczona, w dodatku sama niedawno stoczyła walkę z koronawirusem.

Dramat najbliższych Borisa Johnsona (56 l.)! Brytyjski premier trafił wczoraj wieczorem na oddział intensywnej terapii londyńskiego szpitala po tym, jak zaczął mieć poważne problemy z oddychaniem. Wcześniej został hospitalizowany w związku z pogorszeniem stanu zdrowia, jednak początkowo pogorszenie to nie było aż tam dramatyczne. Teraz Boris Johnson walczy o życie na OIOM-ie. A tymczasem na Downing Street czeka na niego zrozpaczona narzeczona.

Carrie Symonds (32 l.) jest w ciąży. Dziecko Borisa Johnsona ma urodzić się już latem. Kobieta sama została zakażona koronawirusem przez premiera, co niedawno ujawniła, jednak jej objawy były od początku łagodne i zaczynają ustępować. Teraz jest przerażona i bezradna. Nie może być u boku narzeczonego i wspierać go w tych dramatycznych chwilach. Pozostaje jej tylko mieć nadzieję, że wygra z koronawirusem i wróci do niej i do dziecka.

Tak wygląda stan wyposażenia szpitali! Minister tłumaczy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze