Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego 2020. GAZ BOJOWY i WOJNA

2020-10-30 6:00 zw
Krzysztof Jackowski
Autor: Wikimedia/ Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Krzysztof Jackowski

Czy pandemia koronawirusa to dopiero początek katastrofy, która czeka świat? Krzysztof Jackowski ostrzega przed tajemniczym kataklizmem, jaki zagraża Europie, w tym także Polsce! Dojdzie do eksplozji i rozproszenia po świecie morderczej substancji?

Czy w Polsce i w Europie wybuchnie wojna? Czy pandemia koronawirusa to dopiero początek katastrofy, która czeka świat? Krzysztof Jackowski od kilku lat w rozmowie z "Super Expressem" ostrzegał przed konfliktem militarnym, jaki może zagrozić Europie po wielu latach pokoju. Jeszcze przed wybuchem pandemii powiedział nam, że "ludzie będą bali się oddychać", a "2019 to ostatni normalny rok". Niestety, w najbliższym czasie zdaniem jasnowidza może dojść do kataklizmu! Co Krzysztof Jackowski mówi na swoim kanale Youtube?

"Z dnia na dzień dowiemy się o tym, że jest zagrożenie na świecie. Prezydenci na całym świecie tuż po tym będą mówić orędzia, w tym nasz prezydent (...). Granice zamknięte będą, na sztywno. Jak to się zacznie, to wszyscy poczujemy się nagle zaskoczeni, ale też zamknięci, bezsilni. W naszym kraju nic nie będzie się działo, ale będzie dyscyplina… Będziemy się czuli jak w stanie wojennym. Chodzi o okres trzech lat. Uwaga niebezpieczeństwo duże, kojarzy mi się gaz bojowy, gaz chemiczny… To będzie oburzenie na świecie, a potem orędzie. Będą nam mówili o dwóch zagrożeniach, zaraza swoją drogą, ale potem zagrożenie militarne"

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie