Przerażające zdjęcia z wnętrza łodzi podwodnej Titan. W takiej przestrzeni zmieściło się pięciu pasażerów!

i

Autor: ABACA/Abaca/East News

SZOKUJĄCE UJĘCIA

Przerażające zdjęcia łodzi podwodnej Titan. W takiej przestrzeni zmieściło się pięciu pasażerów!

2023-06-22 22:45

Już teraz wiemy, na dnie morskim, na głębokości około 3800 metrów znaleziono szczątki łodzi podwodnej Titan, której poszukiwania były prowadzone od ubiegłej niedzieli (18 czerwca). W sieci pojawiło się zdjęcie z wnętrza tej maszyny. Jedyne pomieszczenie jest bardzo niewielkich rozmiarów! W jaki sposób zmieściło się tam aż pięciu pasażerów?!

Tragiczny finał poszukiwań Titana. „Wszyscy zginęli”

Uważamy teraz, że nasz dyrektor generalny Stockton Rush, Shahzada Dawood i jego syn Suleman Dawood, Hamish Harding i Paul-Henri Nargeolet, niestety zginęli – przekazali przedstawiciele firmy OceanGate w oświadczeniu.

Stożek ogonowy i inne szczątki zaginionej łodzi podwodnej Titan znaleziono około 1600 stóp (ok. 500 metrów) od dziobu Titanica. Jak słyszymy, nadal jest zbyt wcześnie, aby wiedzieć, kiedy miała miejsce „katastrofalna implozja”.

Alejandro Vilches Alarcon, inżynier marynarki wojennej, powiedział w rozmowie z "EL MUNDO", że to odkrycie prawdopodobnie potwierdza, że ​​w łodzi podwodnej doszło do „implozji”, więc pasażerowie mogli zginąć w tym samym czasie, co implozja w ostatnią niedzielę (18 czerwca).

Zdjęcia z wnętrza łodzi podwodnej. Ta malutka przestrzeń pomieściła pięciu pasażerów

W sieci pojawiło się wiele zdjęć łodzi podwodnej Titan, którą pięciu pasażerów ruszyło w podróż do wraku Titanica leżącego na dnie oceanu Atlantyckiego. Te fotografie mrożą krew w żyłach. Ta niewielka, klaustrofobiczna przestrzeń pomieściła pięciu pasażerów. Tam nawet nie można wyprostować nóg! Zobaczcie, jak maszyna wyglądała w środku i jak niewielka była!

Listen on Spreaker.