Przez rok 36-letnia kobieta gwałciła 9-latka?! To bliska krewna. W tle konflikt rodzinny

2019-02-12 9:59
Mapa gwałtów
Autor: Shutterstock Dolnośląskie: w województwie odnotowano 121 gwałtów w ubiegłym roku

Rodzinne spory się zdarzają i zdarzać się będą, ale nigdy nie powinny one prowadzić do takich czynów, jakie podjęła 36-letnia kobieta względem 9-letniego chłopczyka, który jest jej bliskim krewnym. Przez rok zboczona kobieta wykorzystywała seksualnie dziecko. Teraz indyjska policja zajmuje się dokładnym wyjaśnieniem tej sprawy i motywów, które nią kierowały.

Wstrząsającą historię opisała gazeta "The times of India". Sprawa wyszła na jaw, gdy 9-latek zgłosił się do przychodni na profilaktyczne badania. To wówczas miał wyznać, że od ponad roku jest wykorzystywany seksualnie przez swoją ciotkę. Zbulwersowany lekarz błyskawicznie powiadomił miejscową policję. Funkcjonariusze z Thenhippalam błyskawicznie ją aresztowali. Anwar Karakkadan z organizacji Childline poinformował: - Potwierdziliśmy, że chłopiec był molestowany seksualnie przez kobietę. Zdrowie psychiczne 9-latka nie jest w najlepszym stanie.

Według dotychczasowych ustaleń policji, pomiędzy rodzinami oskarżonej i 9-latka panował spór. Śledczy ustalają, czy zgłoszenie przestępstwa mogło mieć związek z konfliktem rodzinnym. Policja ma wydać w tej sprawie oświadczenie w nadchodzących dniach.

Gazeta przypomniała, że całkiem niedawno w Keladi aresztowana została kobieta podejrzewana o wykorzystanie seksualne 9-latka chorego na raka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE