Koronacja króla Karola III

Przyjęcie przed koronacją króla Karola III. Kto był królem, a kto królową stylu?

2023-05-06 5:20

Koronacja króla Karola III odbędzie się już dziś, 6 maja! Wielka ceremonia zaplanowana została na południe czasu polskiego. Jednak już wczoraj w Pałacu Buckingham zebrali się dostojni goście królewskiej pary. Nie zabrakło koronowanych głów, najważniejszych światowych przywódców i pierwszych dam. Kto zadał szyku? Zobacz stylizacje gości na przyjęciu u króla!

Przyjęcie u króla Karola III zgromadziło sławnych gości! Zobacz, kto ubrał się najlepiej

Taka okazja zdarza się raz w życiu! Goście zaproszeni na przyjęcie przed koronacją króla Karola III promienieli i zachwycali eleganckimi stylizacjami. Wielka ceremonia koronacyjna odbędzie się dziś, w sobotę 6 maja w samo południe czasu polskiego, ale już wczoraj, 5 maja w Pałacu Buckingham zaroiło się od dostojnych gości. Na przyjęciu wydanym na cześć króla Karola III i królowej Camilli pojawili się najważniejsi przybysze. Nie zabrakło koronowanych głów, najważniejszych światowych przywódców i pierwszych dam. Kto zadał szyku? Jako jedna z najlepiej ubranych osób wymieniana jest króla Hiszpanii Letizia, która zachwycała zieloną kreacją od Victorii Beckham. Stonowaną elegancję zaprezentowała pierwsza dama Ukrainy. Ołena Zełenska wybrała czarną, spokojną suknię, którą ożywiła złotą broszką.

Księżna Charlene i Jill Biden. Piękne kreacje na przyjęciu u króla

Pierwsza dama USA Jill Biden postawiła na mniej szykowny, ale także stylowy motyw kwiatowy. Z kolei księżna Danii Maria postawiła na odważny czerwony kolor, krojem sukni i fryzurą upodabniając się nieco do księżnej Kate, która wyglądała wspaniale w kobaltowej kreacji. Wielu sądziło, że show skradła dawno niewidziana na przyjęciach Charlene, księżna Monako. Pojawiła się u boku męża księcia Alberta w błękitno-szarej sukni z odsłoniętym ramieniem. Obejrzyj naszą galerię i oceń sam, kto został królem i królową stylu podczas przyjęcia u króla Karola III!

Sonda
Będziesz oglądać koronację Karola III?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Koronacja króla Karola III. Historyczne wydarzenie z protestami w tle
Nasi Partnerzy polecają