Przyszła królowa też odejdzie z rodziny królewskiej?! "Harry jest dla niej wzorem"

2022-05-13 14:00
Przyszła królowa też odejdzie z brytyjskiej rodziny królewskiej?! Hary jest dla niej wzorem
Autor: AP Przyszła królowa też odejdzie z brytyjskiej rodziny królewskiej?! "Hary jest dla niej wzorem"

Niezwykłe wieści z brytyjskiej rodziny królewskiej! Źródło zbliżone podobno do wysoko postawionych osób na dworze ujawnia bardzo zaskakujące fakty. Otóż podobno jest pewna osoba w rodzinie królewskiej, dla której książę Harry jest wzorem i idolem! Czy to oznacza kłopoty? Może osoba ta zechce tak jak Harry odejść z rodziny królewskiej? Byłby to niemały skandal, bo ten ktoś ma realne szanse na zostanie w przyszłości królową!

W brytyjskiej rodzinie królewskiej nie brakuje skandali, a teraz wszystko wskazuje na to, że w dalszej perspektywie może szykować się kolejny! Sensacyjne wieści publikuje "US Magazine". Dotyczą one księcia Harry'ego i pewnej innej ważnej osoby z brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak pamiętamy, książę Harry wraz z Meghan Markle na przełomie 2019 i 2020 ogłosili w sieci, że odchodzą ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej i wynoszą się do Kanady. potem przenieśli się do USA. Tam udzielili sensacyjnego wywiadu dla Oprah Winfrey, oskarżając rodzinę królewską m.in. o rasizm. Pałac wszystkiemu zaprzeczył. Potem padły też oskarżenia wobec księcia Karola, że był złym ojcem, w dodatku Harry zasugerował, że Elżbieta II i książę Filip sami mogli być złymi rodzicami. Potem wytoczył proces władzom Wielkiej Brytanii, domagając się policyjnej ochrony w razie przyjazdu do ojczyzny... Jednak podobno jest pewna osoba w rodzinie królewskiej, dla której książę Harry jest wzorem i idolem! Czy to oznacza kłopoty?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Książę płaci żonie 50 milionów rocznie, żeby się z nim pokazywała?! Sensacyjne oskarżenia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Prawdziwa bomba na temat Meghan Markle! To będzie koniec jej kariery?

Chodzi o 7-letnią księżniczkę Charlotte, córkę księcia Williama i księżnej Kate. Dziewczynka niedawno obchodziła urodziny. Podobno już teraz ma własne zdanie i krąg osób, które podziwia i naśladuje! Według informatora amerykańskich mediów Harry jest dla Charlotte "jednym ze wzorów osobowych". Podziwia także królową i księcia Karola, jednak uwielbienie Harry'ego może zaniepokoić royalsów! Może za kilkanaście lat Charlotte zechce tak jak Harry odejść z rodziny królewskiej? Byłby to niemały skandal, bo ma realne szanse na zostanie w przyszłości królową! Charlotte jest obecnie czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu. Pierwszy jest Karol, drugi William, trzeci książę George, brat Charlotte.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pozwali syna bo nie spłodził wnuka! Rodzice żądają milionów

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najdroższa modelka świata walczy z ogórkiem! Ten film wstrząsnął internetem

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Księżna Yorku w Dąbrowie Górniczej odwiedziła ukraińskie dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE