Kabaeva

i

Autor: Mikhail Klimentyev/AP; Beautiful Sports/East News

Wojna na Ukrainie

Putin wywiózł kochankę na Syberię? Alina Kabajewa odnaleziona w Omsku!

2023-05-11 6:30

Gdzie jest Alina Kabajewa? Niedawno aż huczało od plotek o tym, że Władimir Putin ukrył swoją rzekomą kochankę w środku lasu i specjalnie dla niej nakazał ustanowić tam ścisły rezerwat przyrody. Teraz pojawiają się doniesienia o tym, ze Kabajewa mogła zostać wysłana na Sybir! To jej nowa baza?

Gdzie jest Alina Kabajewa? Nowe plotki o "kochance Putina". Widziano ją na Syberii!

Alina Kabajewa to postać, która od lat budzi wielkie emocje nie tylko w Rosji. Często bywa nazywana "kochanką Putina". Przykładowo rosyjski portal Projekt łączył ją z dyktatorem Rosji, pisało się nawet, że para ma kilkoro wspólnych dzieci. Po wybuchu wojny na Ukrainie Alina Kabajewa mieszkała podobno w paru miejscach świata, jednak kolejno były one demaskowane. Najpierw mówiło się o rezydencji w Szwajcarii, potem o posiadłości w Wałdaju. Ale media opublikowały dokładne informacje na temat lokalizacji tej posiadłości, znajdującej się gdzieś w lasach, w połowie drogi między Moskwą a Sankt Petersburgiem. Jak informowała Meduza, teren wokół willi Putina, w której mieszkała gimnastyczka, ogłoszono ścisłym rezerwatem przyrody i surowo zakazano komukolwiek wstępu do niego. Oficjalnie powodem zamknięcia części Wałdaju jest "zły stan środowiska naturalnego".

Alina Kabajewa znów się przeprowadziła? Z leśnej rezydencji do Omska

Czy po ujawnieniu tego wszystkiego Putin znów kazał Kabajewej się wyprowadzić? RadarOnline podaje, że Kabajewa ponownie ruszyła w drogę! Podobno Władimir Putin wysłał ją aż na Syberię. Kabajewa była widziana w położonym w południowo-zachodniej Syberii Omsku, gdzie odbywały się zawody gimnastyczne dla dzieci, w tym tych pochodzących z Ukrainy. Kabajewa była gościem Evgeniya Cup. Czy tylko gościem, a może zaszyła się w nowych ostępach?

Alina Kabajewa jest "kochanką Putina"? "Mają synów w wieku 3 i 7 lat"

Alina Kabajewa jest łączona z rosyjskim dyktatorem od 2008 roku, kiedy to o jej rzekomym związku z Putinem napisał "Moskowskij Korespondent". Gazeta została szybko zamknięta po publikacji tekstu o tym romansie, oficjalnie z powodu problemów finansowych. W 2013 roku Putin rozwiódł się z żoną Ludmiłą, a według Nawalnego - szybko stanął na ślubnym kobiercu drugi raz właśnie z Aliną. "Page Six" pisał niedawno, że Kabajewa w ostatnich latach zdążyła urodzić Putinowi aż czworo dzieci, w tym bliźniaczki, a "Sonntagszeitung" wyśledził z kolei, że Alina Kabajewa ma z Putinem jednak tylko dwóch synów w wieku 3 i 7 lat.

Sonda
Czy wierzysz, że Putin i Kabajewa mają wspólnie dzieci?

Kultura popularna w PRL-u - quiz na temat popkultury dawnych lat!

Pytanie 1 z 10
Pod jakim pseudonimem pisał Maciej Słomczyński, autor wydawanych w PRL-u powieści kryminalnych?
Putin JEST BARDZO CHORY?! Współtwórca GROM UJAWNIA: Ciężko przeszedł INFEKCJĘ. MA coraz MNIEJ CZASU
Listen on Spreaker.