Władimir Putin, Alina Kabajewa

i

Autor: EASTNEWS

Wojna na Ukrainie

Putin zamknął kochankę w rezerwacie?! Alina Kabajewa w środku lasu

2023-03-25 17:30

Alina Kabajewa musiała porzucić światowe życie i szwajcarską willę na rzecz... leśnego rezerwatu przyrody w Rosji. Według opozycyjnej Meduzy była gimnastyczka zwana "kochanką Putina" została schowana przed światem w luksusowej posiadłości pośrodku lasu. Dyktator miał ustanowić cały teren ścisłym rezerwatem, by nikt nie zakradał się do Aliny!

Alina Kabajewa ukrywa się w leśnej rezydencji w samym sercu Rosji. Gdy media wszystko ujawniły, Putin urządził tam rezerwat ścisły

Żyje w niewyobrażalnych luksusach, może mieć wszystko, czego tylko zapragnie, jednak to tak naprawdę życie w złotej klatce... ale przynajmniej w środku lasu. Jeśli wierzyć doniesieniom opozycyjnych rosyjskich mediów, właśnie tak wygląda teraz codzienność "kochanki Putina". Niedawno znany ze śledztw dziennikarskich związanych z Władimirem Putinem Projekt opublikował materiały na temat tajnej - aż do teraz - prezydenckiej rezydencji w Wałdaju. Nad malowniczym jeziorem, w lesie, nieopodal klasztoru i pośród dzikiej przyrody, Władimir Putin miał stworzyć azyl dla swojej domniemanej kochanki Aliny Kabajewej oraz swoich dzieci. Rzeczywiście, na mapach satelitarnych można odnaleźć tajemniczą posiadłość pokazywaną wcześniej m.in. przez Aleksieja Nawalnego.

Gdzie jest Alina Kabajewa? Putin osadził gimnastyczkę w pałacu w Wałdaju

Kiedy sprawa nabrała rozgłosu i nawet zwykły śmiertelnik mógł obejrzeć na Google Maps willę Aliny Kabajewej, Putin wziął się na sposób i... zamknął kochankę w rezerwacie! Jak informuje Meduza, teren wokół willi Putina, w której podobno mieszka gimnastyczka, po prostu ogłoszono ścisłym rezerwatem przyrody i surowo zakazano komukolwiek wstępu do niego. Oficjalnie powodem zamknięcia części Wałdaju jest "zły stan środowiska naturalnego". Przyroda będzie się odradzać pod okiem Kabajewej, a przynajmniej dopóty, dopóki Putin nie znajdzie jej jeszcze innego pałacu.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

Parki narodowe w Polsce – ile o nich wiesz? Przekonaj się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Ile parków narodowych jest obecnie w Polsce?
Mateusz Lachowski: Nawet Putin wie, że to już nie pora na klęski
Nasi Partnerzy polecają