Znamy płeć!

Rihanna urodziła! Drugie dziecko sławnej piosenkarki już na świecie

2023-08-22 8:40

Rihanna (35 l.) i A$AP Rocky (35 l.) mają już drugie dziecko! Sławna piosenkarka urodziła - podają amerykańskie media z TMZ na czele. Podobno piosenkarka powiła potomka już 3 sierpnia, ale wraz z raperem zdołali zachować ten fakt w tajemnicy. Jaka jest płeć drugiego dziecka Rihanny? Jak nazywa się drugie dziecko Rihanny? Są pierwsze przecieki!

Rihanna urodziła drugie dziecko! Według TMZ to chłopiec i podobnie jak starszy brat ma imię na literę "R"

"Na początku miesiąca Rihanna w sekrecie urodziła kolejnego chłopca. Nasze źródło informuje nas, że dziecko przyszło na świat 3 sierpnia w Los Angeles. Nie znamy jeszcze imienia dziecka, ale wiemy, że zaczyna się ono na literę "R" i jest to chłopiec" - taką informację podał właśnie amerykański portal TMZ. "Nasza rodzina jest teraz kompletna" - miała powiedzieć Rihanna według People. Gwiazda nie pokazała jeszcze światu swojego drugiego potomka. Z pokazywaniem pierwszego i zdradzaniem jego imienia także czekała długo. W lutym podczas koncertu na zawodach Super Bowl piosenkarka wywołała sensację, odsłaniając na scenie ciążowy brzuch i tym samym ujawniając, że spodziewa się drugiego dziecka. Rihanna urodziła je w tajemnicy.

Rihanna i A$AP Rocky. Historia miłości piosenkarki i rapera. Kiedy urodziło się ich pierwsze dziecko?

Rihanna (35 l.) i A$AP Rocky (35 l.) spotykają się już czwarty rok. Sławna piosenkarka i raper do niedawna byli znani z burzliwego życie uczuciowego i licznych kochanków. Teraz wygląda na to, że postanowili ustatkować się razem! W marcu ubiegłego roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko, chłopiec. Rihanna długo nie ujawniała oficjalnie jego imienia, jednak dziennikarze Daily Mail wyśledzili, że synek piosenkarki nazywa się RZA Athelston Mayers, a jego imię to hołd złożony raperowi RZA z Wu-Tang Clan. Drugie dziecko Rihanny według TMZ także ma imię na "R".

Sonda
Poszedłbyś na koncert Rihanny w Polsce?
Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany