Rosyjski miłośnik Putina zobaczył polskie pojazdy na autostradzie. Pedały, k...!

i

Autor: Twitter/@SomeGumul; Shutterstock Rosyjski miłośnik Putina zobaczył polskie pojazdy na autostradzie. "Pedały, k...!"

Wojna na Ukrainie

Rosyjski miłośnik Putina zobaczył polskie pojazdy na autostradzie. "Pedały, k...!"

2023-01-27 9:50

Aż uszy więdną, gdy się tego słucha! Rosjanin jadący niemiecką autostradą wpadł w szał, kiedy zobaczył kolumnę pojazdów z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Pojazdy wiozły amerykańskie wozy bojowe piechoty w stronę Drezna. Rosjanin nagrał film, na którym wyzywa Polaków i grozi, że "strzelałby artylerią". W tle słychać piosenkę o Putinie.

Rosjanin popierający Putina zobaczył polskie pojazdy na autostradzie. Padły ohydne słowa

Miłośnik Władimira Putina wpadł w szał, kiedy coś zakłóciło mu delektowanie się piosenkami o "Wołodii" podczas jazdy niemiecką autostradą. W mediach społecznościowych pojawił się okropny film, który nakręcił jakiś wulgarny Rosjanin jadący w stronę Drezna. Nagranie kręcone było z perspektywy kierowcy, który mija kolumnę pojazdów z polskimi rejestracjami wiozącymi amerykańskie wozy bojowe. Słyszymy grającą w aucie wesołą piosenkę o "Wołodii Putinie" i stek przekleństw miotanych przez Rosjanina na widok polsko-amerykańskiego konwoju. To, co wykrzyczał wściekły miłośnik rosyjskiego dyktatora, niemal w całości trzeba wykropkować. Trudno bowiem znaleźć w jego tyradzie choć parę cenzuralnych słów. Co powiedział?

"Ja bym teraz jeb.. w nie artylerią taką żeby och... k... Te polskie pedały"

"Patrzcie, ja zaraz będę wyprzedzał kolumnę tych pedałów, k... Ja ich w mordy jeb... Czarty, k... Suki, stare skur... czołgi. Ja ich w mordy jeb... Gdzie wy je wieziecie skur...? K... ja bym teraz jeb.. w nie artylerią taką żeby och... k... Te polskie pedały, k...". Tak brzmiały słowa, które wypowiada rosyjski kierowca jadący niemiecką autostradą, gdy zobaczył kolumnę polskich pojazdów wiozących amerykańskie pojazdy wojskowe. "Rosyjski kierowca tira napotkał na trasie w kierunku Drezna (zapewne jadące do Polski, a potem zobaczy się) ciężarówki z Bradleyami i w związku z tym przeszedł załamanie nerwowe" - komentuje użytkwnik Twittera, który udostępnił nagranie.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?
M. WYPIJ: JEŻELI BĘDZIEMY SŁABI MOŻEMY PAŚĆ ŁUPEM PUTINA
Nasi Partnerzy polecają