Megan Carlisle

i

Autor: Shutterstock; Northwest Regional Police Department

pracowała z "problematycznymi" uczniami

Seks-nauczycielka ujęta! Miała wykorzystać 15-latka w aucie. To nie wszystko!

2023-06-01 14:37

37-letnia Megan Carlisle pracowała w gimnazjum Elizabethtown Middle School (w amerykańskim stanie Pensylwania), gdzie zajmować się miała nadzorowaniem uczniów sprawiających problemy wychowawcze. Kobieta zdecydowała się jednak stosować mocno kontrowersyjne metody wychowawcze. Carlise 25 maja została aresztowana i postawiono jej zarzuty w związku z m.in. domniemanym gwałtem na 15-letnim uczniu oraz wysyłaniem nagich zdjęć innym nieletnim.

Jak wynika z komunikatu policji Northwest Regional w Elizabethtown, 3 maja wpłynęło do nich zawiadomienie dotyczące pracownicy lokalnego gimnazjum, która miała wysyłać nagie zdjęcia i nagrania do uczniów tej szkoły. W zgłoszeniu wskazano także, że kobieta "była zaangażowana w aktywność seksualną z 15-letnim chłopcem", uczniem placówki. Gdy funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo, zidentyfikowali pracownicę jako 37-letnią Megan Carlisle. Kobieta pracowała z uczniami, którzy odbywali karę tzw. zawieszenia w klasie, stosowanego wobec problematycznych uczniów, mającego zaangażować ich w specjalne zajęcia edukacyjne.

Szczegóły odrażającego zachowania seks-nauczycielki

Jak informuje portal tvn24.pl, do niegodnych zachowań miało dojść 28 kwietnia. 15-letni chłopak, do którego dotarli funkcjonariusze, przekazał im, że 37-latka "dotykała i pieściła" okolice jego genitaliów podczas zajęć. Tego samego dnia kobieta miała również pisać do niego za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat aktywności seksualnych oraz wysyłać swoje nagie zdjęcia i nagrania do niego oraz jego 16-letniego przyjaciela. Jakby tego było mało, wieczorem miała zawieźć go samochodem na pusty parking i uprawiać z nim seks.

Śledczy zabezpieczyli na telefonach komórkowych kilkorga uczniów szkoły materiały pokazujące nagą Carlisle w erotycznych sytuacjach. Zdjęcia i nagrania miały według policji być udostępniane później "nieznanej liczbie" uczniów. Przeszukano też dom, samochód i telefon kobiety. Na podstawie zgromadzonych dowodów 37-latce postawiono kilka zarzutów, w tym gwałtu na nieletnim, nielegalnego kontaktu z nieletnim, napaści na tle seksualnym i rozpowszechniania materiałów o charakterze seksualnym wśród nieletnich.

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś kiedyś molestowania seksualnego?
Mieszkańcy mają dość bogatego życia seksualnego sąsiadów. Wystosowali apel