Seksowna królowa narkotyków ZDRADZIŁA męża i mafię? Szokujący zwrot akcji

2021-02-26 10:45 zw
Królowa narkotyków trafiła za kraty
Autor: Instagram Królowa narkotyków trafiła za kraty

Najseksowniejsza przestępczyni świata zdradziła swój kartel i męża mafioza?! Takie szokujące informacje podaje "Vice". Według dziennikarzy, którzy powołują się na źródła w amerykańskich służbach, aresztowana na lotnisku w Waszyngtonie Emma Coronel (35 l.) sama oddała się w ręce policji, a nie została schwytana z zaskoczenia. Istnieje podobno duże prawdopodobieństwo, że piękna Emma pójdzie na współpracę z organami ścigania i zostanie świadkiem koronnym, który pomoże rozbić kartel Sinaloa. Czy teraz zostanie na nią wydany wyrok śmierci? Taki rozkaz może wydać zza krat jej mąż El Chapo. Zwycięży miłość czy wierność mafii?

Szokujący zwrot akcji w sprawie aresztowania królowej narkotyków! Emma Coronel (31 l.), żona narkotykowego bossa El Chapo czyli Joaquína Guzmána Loera (64 l.), została kilka dni temu aresztowana na lotnisku w Waszyngtonie i usłyszała zarzuty przemytu narkotyków i udzielenia pomocy w pamiętnej ucieczce męża z więzienia. Jednak według "Vice", którzy powołują się na źródła w amerykańskich służbach, Emma Coronel sama oddała się w ręce policji. Co więcej, miał to być nie akt desperacji, a zdrada. Istnieje podobno duże prawdopodobieństwo, że piękna Emma pójdzie na współpracę z organami ścigania i zostanie świadkiem koronnym, który pomoże rozbić kartel Sinaloa. W tej sytuacji odsiadujący wyrok dożywocia El Chapo może wydać zza krat wyrok śmierci na zdradziecką ukochaną. A może zwycięży miłość i jej przebaczy?

NIE PRZEGAP: Dramat Lady Gagi! Strzelanina i PORWANIE. Bandyci chcą ROZMNOŻYĆ jej psy?!

El Chapo to założyciel meksykańskiego kartelu Sinaloa, jeden z najpotężniejszych i najbardziej bezwzględnych bossów narkotykowych świata. Zanim aresztowano go w 2014 roku, ukrywał się przed policją przez 13 lat. Guzman trafił do więzienia pod Toluką, skąd w spektakularny sposób uciekł w lipcu 2015 roku. Wykorzystano do tego celu drążone miesiącami tunele i podkopy. El Chapo cieszył się wolnością tylko kilka miesięcy. Zatrzymano go ponownie w styczniu 2016 roku. W 2017 roku poddano go ekstradycji do Stanów Zjednoczonych. W 2019 roku został skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego.

NIE PRZEGAP: ATAK USA na Iran! Joe Biden wydał rozkazy, spadły rakiety. Będzie wojna?

Zatrzymanie Bossa Wnuczkowej Mafii
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze