Szokujące! Sieć sklepów wykorzystuje kryzys na granicy polsko-białoruskiej w swojej reklamie

i

Autor: YOUTUBE.COM Szokujące! Sieć sklepów wykorzystuje kryzys na granicy polsko-białoruskiej w swojej reklamie

Sieć sklepów wykorzystuje kryzys na granicy polsko-białoruskiej w reklamie. Przesadzili? [WIDEO]

2021-11-17 10:05

Real-time marketing czy nabijanie się z uchodźców? Białoruska sieć sklepów ze sprzętem rolniczym i ogrodniczym wypuściła trwającą około minuty reklamę, zapowiadającą zbliżający się "Black Friday". Kusi rabatami i okazjami, wykorzystując do tego trwający od dawna kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Polscy Internauci zażenowani, białoruscy dumni.

Podczas gdy sytuacja na granicy polsko-białoruskiej każdego dnia jest coraz gorsza, białoruska sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży drobnych maszyn rolniczych i sprzętu ogrodniczego, postanowiła wykorzystać kryzys uchodźczy do zareklamowania "Czarnego Piątku", czyli dnia, w którym na całym świecie sklepy oferują duże przedświąteczne rabaty. A wygląda to tak: dwóch polskich strażników granicznych obserwuje przez lornetki jak przez zasieki z drutu kolczastego kilku "uchodźców" próbuje się przedostać na białoruską stronę.

- Jacek, nie rozumiem, dlaczego oni wszyscy wracają na Białoruś - mówi jeden.

Drugi odpowiada: - Nie wiesz? Tam za chwilę zaczyna się "Czarny Piątek"!

Przeczytaj koniecznie: Tragedia! Miał dźgać nożem swoje dzieci, a potem wyrzucić je przez balkon. Jedno zmarło

Kryzys na granicy. Słychać strzał, a potem rozpaczliwe krzyki

Sieć sklepów wykorzystuje kryzys na granicy polsko-białoruskiej w reklamie

Potem pojawiają się przebitki oferty sklepu, a na końcu widzimy, jak polscy strażnicy wołają za tymi, którzy przeszli już na białoruską stronę: "Czekajcie, idziemy z Wami!".

Film krąży po sieci zaledwie od paru dni, jednak już widać, jak skrajne wzbudza emocje.

Polscy Internauci są raczej zażenowani przekazem: "Tak było, 2021, przekraczane", "Ale sucho...", "Tanie fajki i wódka. Jedyne co mają". 

Białoruscy odbiorcy są jednak zupełnie innego zdania. "Reklama jest świetna!", "Zdecydowanie lubię za kreatywność, trzeba mieć otwartą głowę i poczucie humoru" - komentują. A Wy, co sądzicie? Zagłosujcie w naszej sondzie poniżej!

Zobacz: Granica białoruska. Agresywna grupa próbowała wedrzeć się do Polski. Poleciały kamienie [RELACJA NA ŻYWO]

Sonda
Co sądzisz o tej reklamie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE