Córka królowej Elżbiety nie znosi Camilii Parker-Bowles? Kiedyś miały wspólnego kochanka!

i

Autor: AP/Felipe Dana Córka królowej Elżbiety nie znosi Camilii Parker-Bowles? Kiedyś miały wspólnego kochanka!

Poszło o faceta?

Siostra króla Karola III nie znosi jego żony? Kochały tego samego mężczyznę!

2022-09-26 13:26

Śmierć królowej Elżbiety II sprawiła, że na tronie zasiadł jej najstarszy syn, Karol. Ojciec Williama i Harry'ego, a także były mąż zmarłej tragicznie księżnej Diany od wielu lat jest mężem Camilli Parker-Bowles, swojej dawnej kochanki. Księżna ma teraz zyskać tytuł królowej małżonki, wielu osobom jednak jest to nie w smak. Jedną z nich jest księżniczka Anna, siostra Karola. Panie połączył kiedyś wspólny kochanek.

Śmierć królowej Elżbiety II była smutną okazją do tego, by dokładniej przyjrzeć się brytyjskiej rodzinie królewskiej. I niestety, nie dzieje się tam najlepiej. Najbardziej wyraźny jest konflikt młodszego syna króla Karola III, Harry'ego z bratem, Williamem oraz ich tatą. Na tym jednak nie koniec. Nienajlepsze są także relacje między dziećmi królowej Elżbiety. Wystarczy przypomnieć chociażby seksskandale, których bohaterem w ostatnich latach był książę Andrzej i to, jak przez resztę rodzeństwa został wykluczony. Teraz okazuje się jeszcze, że kiepsko jest również między siostrą Karola III, Anną, a Camillą Parker-Bowles. Żona króla, która wkrótce ma zyskać tytuł królowej małżonki, mówiąc delikatnie nie jest ulubienicą jedynej córki zmarłej królowej.

Skłócona rodzina królewska. Anna i Camilla idą na noże

Camilla i Karol po raz pierwszy spotkali się na meczu polo w 1970 roku. Poznała ich ze sobą właśnie księżniczka Anna, która wówczas miała romans z Andrew Bowlesem. Wiele lat później Andrew poślubił Camillę, potem Karol Dianę i tak zaczęła się drama, która jak się okazuje trwa do dziś. Anna bowiem podobno nigdy nie wybaczyła Camilli, że ta - zamiast od razu zająć się Karolem, odbiła jej chłopaka. 

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Meghan szantażowała księcia Harry'ego? Groziła, że go rzuci, jeśli nie zrobi jednej rzeczy

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Książę Karol został królem. Camilla Parker-Bowles dopięła swego?

Ostatecznie Camilla i Karol, których chyba zawsze ciągnęła do siebie jakaś siła, dopięli swego i w 2005 roku stanęli na ślubnym kobiercu, z czego chyba żaden członek królewskiej rodziny nie był zadowolony. Teraz, odkąd królowa Elżbieta II nie żyje, królem został Karol, a Camilla zostanie królową małżonką, lubią ją z pewnością jeszcze mniej. Podobno Anna wprost nie może jej znieść. 

CZYTAJ TAKŻE: Tak król Karol III dowiedział się o nadchodzącej śmierci matki. "Kroki na korytarzu, potem cisza!"

Sonda
Czy Camilla powinna otrzymać tytuł królowej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają