Słoń zburzył ścianę domu i wetknął trąbę do kuchni! Chciał ukraść ryż z szafki

2021-06-22 11:00
Słoń
Autor: Pikrepo

Szok w Tajlandii! Żarłoczny słoń przebił kłami ścianę domu, bo nabrał ochoty na splądrowanie szafek! Zwierzak narobił strasznego łomotu w środku nocy, a potem wetknął trąbę do środka kuchni przez dziurę i z całkowitym spokojem zaczął wybierać z szafek ryż w torebkach. Słoń nie przestał go pałaszować nawet wtedy, gdy domownicy filmowali całe zajście telefonami. To nie pierwszy raz gdy łasy na smakołyki Plai Bunchuay, bo tak nazywa się słoń, sieje postrach w Hua Hin.

Była godzina druga w nocy, kiedy Rachadawan Phungprasopporn z Hua Hin i jej mąż obudzili się i usłyszeli dziwne dźwięki. Łomot był coraz większy! Tak, jakby coś było rozdzierane i miażdżone. Przerażeni małżonkowie z Tajlandii byli pewni, że napadli ich bandyci. Tajemnicze odgłosy dochodziły z kuchni. Kiedy zapalili światło i stanęli w progu, całkowicie oniemieli. Ściana ich kuchni na wysokości zlewu była częściowo zburzona, a przez dziurę wystawał łeb wielkiego słonia! Zwierzak wetknął do środka trąbę i penetrował wszystkie szafki. Gdy został na tym przyłapany, właśnie raczył się ryżem w plastikowych torebkach.

NIE PRZEGAP: Urodziła dziesięcioraczki? Szokujący zwrot akcji! Nigdy nie była w ciąży?

Słoń nie przestał pałaszować ryżu nawet wtedy, gdy domownicy filmowali całe zajście telefonami. To nie pierwszy raz, gdy łasy na smakołyki Plai Bunchuay, bo tak nazywa się słoń, sieje postrach w Hua Hin. Ciekawe, do czego jeszcze będzie zdolne to łakome słonisko?! Póki co mieszkańcy muszą wyremontować przedziurawiony przez słonia dom i wytłumaczyć ubezpieczycielom, kto dokonał zniszczeń. Leśnicy radzą mieszkańcom Hua Hin, by zamykali jedzenie w szafkach, bo inaczej słoń wszystko wywęszy i demolce nie będzie końca.

NIE PRZEGAP: Prawda zabolała. Prezydent zwyzywał dziennikarza! "Zamknij się! Gów... prasa

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

Opole. King is back ! Do ZOO wrócił król zwierząt !
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE