Śmierć Polaka w Meksyku. Co tam się stało? NOWE fakty

2021-02-27 10:47 -ag
Globus
Autor: CC Unsplash.com Na którym kontynencie leży ten kraj? Szybki test z geografii! [QUIZ]

20-letni Polak zmarł w Meksyku. Sprawa nabrała rozgłosu, kiedy to media obiegła informacja, że mężczyzna został zamordowany i pozbawiony narządu wewnętrznych. Okazuje się jednak, że były to fałszywe doniesienia. Jak podają służby, młody mężczyzna udusił się czadem. A informacje o wycięciu organów i handlem nimi zostały zdementowane. Co zatem naprawdę wydarzyło się w połowie lutego w Meksyku?

Tragedia w Meksyku. Nie żyje młody Polak, który pojechał do pracy. Początkowo sytuacja była opisywana dramatycznie. Podawano informacje o handlu narządami. Tymczasem władze meksykańskie twierdzą, że Polak prawdopodobnie zmarł z powodu zatrucia tlenkiem węgla i nie ma żadnych dowodów na pobieranie jego narządów. Meksykańska prokuratura podała w specjalnym oświadczeniu, że 20-letni mężczyzna obywatelstwa polskiego został znaleziony martwy w mieszkaniu w Metepec na zachód od Mexico City 14 lutego. Nie miał on widocznych obrażeń zewnętrznych. Wstępne śledztwo wskazuje na zatrucie tlenkiem węgla, które spowodowało również chorobę innego młodego Polaka, który trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Co dokładnie wydarzyło się feralnego dnia w Meksyku powinno      wyjaśnić szczegółowe śledztwo. Wiadomo, że 20-latek pochodził z Marcinkowic w województwie małopolskim. Jak podaje serwis gazeta.pl, za granicą miał pracować jako elektromonter. 20-latek miał wyjeżdżać w delegacje do innych krajów, a właśnie w połowie lutego on i dwie inne osoby poleciały do Meksyku. Do tragedii doszło już pierwszego dnia pobytu, mieszkaniec Marcinkowic został znaleziony martwy. Jeden z jego kolegów był ciężko ranny.

Tragiczna śmierć żużlowców. Samobójstwa, wypadki, zabójstwo. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze