Stręczycielka pedofila była W CIĄŻY?! Szokujące słowa w sądzie

2021-12-09 14:40
Młotek
Autor: shutterstock

Kolejne szokujące zeznania podczas procesu Ghislaine Maxwell! Kochanka sławnego pedofila Jeffreya Epsteina może trafić do więzienia na 80 lat za wykorzystywanie dzieci i werbowanie ich dla pedofilów. Tymczasem jedna z ofiar ujawniła szokujące fakty. Zeznała pod przysięgą, że widziała nagie zdjęcia Ghislaine Maxwell, na których była ona... w ciąży. Co stało się z dzieckiem?

Każdy dzień przynosi coraz bardziej zatrważający obraz tego, co działo się w apartamentach i rezydencjach sławnego pedofila Jefreya Epsteina. Przed nowojorskim sądem trwa proces Ghislaine Maxwell. Kochanka Epsteina może trafić do więzienia na 80 lat za wykorzystywanie dzieci i werbowanie ich dla pedofilów. Postawiono jej aż osiem poważnych zarzutów dotyczących stręczenia i wykorzystywania nieletnich dziewczynek, wśród których najmłodsze miały tylko 14 lat. Właśnie taka ofiara, dziś dorosła kobieta, zeznawała ostatnio przed sądem. Niejaka Carolyn powiedziała pod przysięgą, że została zaproszona do rezydencji Epsteina jako 14-latka. Miała ją zwerbować inna wykorzystywana przez pedofila i Maxwell nastolatka, Virginia Roberts, wówczas 17-letnia. Carolyn przyznaje, że chodziła tam dobrowolnie, "bo była młoda, a 300 dolarów to była duża kwota". Gdy weszła po raz pierwszy do domu Epsteina, zobaczyła Maxwell. Ghislaine miała dotykać jej piersi i stwierdzić, że "ma świetne ciało dla pana Epsteina". Co było potem?

NIE PRZEGAP: Pedofil odwiedzał prezydenta w Białym Domu! Wchodził tam jak do siebie

NIE PRZEGAP: Sławny pedofil na prywatnym spotkaniu z Janem Pawłem II! Ujawniono zdjęcie

Sonda
Czy w sprawę Epsteina i Maxwell zamieszanych jest więcej sławnych ludzi?

Carolyn kazano masować pedofila, a potem patrzeć, jak uprawia seks z Virginią. Tego typu opisy orgii u pedofila pojawiały się w tej sprawie już wcześniej, ale Carolyn miała do powiedzenia coś jeszcze - i było to coś zupełnie niespodziewanego. Otóż zeznała pod przysięgą, że widziała nagie zdjęcia Ghislaine Maxwell, na których była ona... w ciąży. Co stało się z dzieckiem? Nic nie wiadomo o tym, by Maxwell kiedykolwiek została matką... Jeśli fotografie nie zostały przerobione, można tylko domyślać się najgorszych rzeczy, do jakich mogło jeszcze dojść w rezydencjach pedofila. Jeffrey Epstein powiesił się w celi w 2019 roku, rok później aresztowano długo ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości Maxwell.

NIE PRZEGAP: Trafił do szpitala z pociskiem z II wojny światowej w odbycie! Wezwano saperów

NIE PRZEGAP: Niedźwiedzie zagrażają Elżbiecie II?! Szok w rodzinie królewskiej

Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE