Syn gigant!

Syn Trumpa jest gigantyczny! 17-latek już przerósł ojca i matkę o głowę

2023-03-21 12:39

To po prostu nie do wiary! Najmłodszy syn Donalda Trumpa jest coraz wyższy i przerósł już ojca i matkę o głowę. A przecież dawny prezydent Stanów Zjednoczonych sam ma 187 centymetrów wzrostu... Tymczasem Barron Trump przerósł go już jako 13-latek. Najnowsze zdjęcia syna Trumpów po prostu szokują! Ciekawe, jaki wzrost osiągnie ostatecznie Barron?

17-letni syn Donalda Trumpa jest szokująco wysoki. Barron Trump przerósł ojca o głowę, ma już sporo ponad 2 metry wzrostu

Najnowsze zdjęcia rodziny Trumpów zaszokowały świat! A wszystko przez najmłodszego syna Donalda i Melanii Trump. Barron Trump, który 20 marca obchodził siedemnaste urodziny, jest niebywale wysoki. Na nowych zdjęciach widać, że przerósł zarówno ojca, jak i matkę co najmniej o głowę. A przecież dawny prezydent Stanów Zjednoczonych do niskich nie należy, bo sam ma 187 centymetrów wzrostu. Melania Trump ma z kolei ponad 180 centymetrów wzrostu, a w młodości była modelką. Z takimi genami Barron Trump mógł być pewien, że stanie się wysoki, jednak chyba nie domyślał się, że urośnie aż tak. Najwyższy z przyrodniego rodzeństwa Barrona Donald Trump Junior ma przecież "tylko" 185 centymetrów wzrostu.

Barron Trump przerósł ojca w wieku 13 lat. Syn Trumpa cały czas rośnie

A Barron Trump nadal rośnie! Już jako 13-latek najmłodszy syn Donalda Trumpa zaczął przerastać ojca, a gdy miał 15 lat, było jasne, że wyrośnie do niewiarygodnych rozmiarów. W 2021 roku Donald Trump poruszył nawet ten temat na wiecu. Wyjawił wtedy, że jego 15-letni wówczas syn ma 6 stóp i 7 calu wzrostu, czyli ponad dwa metry. Teraz Barron Trump ma z pewnością około 2,2 metra wzrostu niczym zawodowy koszykarz. Kto wie, może w tej sytuacji wybierze karierę sportową zamiast politycznej?

Sonda
Czy zagłosowałbyś teraz na Trumpa, gdybyś mógł głosować w USA?

QUIZ. Największe wpadki prezydentów Polski. Tego nie dało się zapomnieć?

Pytanie 1 z 15
Który z nich miał cierpieć na "pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej" podczas wizyty w Charkowie?
Wybory w USA. Porażka Trumpa, zwycięstwo Ukrainy? Raport Walczaka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany