Megan i Harry

i

Autor: AP/Rolf Vennenbernd Megan i Harry

Rodzina królewska

Szok! Książę Harry zrobi test DNA. "To pomysł Meghan Markle"

2022-11-08 8:10

Czyżby szykował się największy skandal w dziejach brytyjskiej rodziny królewskiej? A we wszystkim macza palce Meghan Markle. Przynajmniej według "New Idea", który donosi, że książę Harry zrobi niebawem przełomowy test DNA. Ma on raz na zawsze rozstrzygnąć, kto jest prawdziwym ojcem księcia. Meghan Markle zaczęła naciskać!

Król Karol nie jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego? Szokujące plotki powróciły. Sprawę ma rozstrzygnąć test DNA!

Te plotki na temat księcia Harry'ego krążą od samego momentu jego narodzin. Czy król Karol jest prawdziwym ojcem swojego młodszego syna? A może to jeden z kochanków księżnej Diany spłodził rudowłosego Harry'ego? Jako rzekomy prawdziwy ojciec księcia wymieniany był od lat James Hewitt. Ten brytyjski oficer kawalerii faktycznie miał z Dianą płomienny romans. Chociaż najprawdopodobniej poznał Dianę już wtedy, gdy Harry był na świecie, plotki nie milkną, przede wszystkim z powodu takiego samego rudego koloru włosów obu panów. Może jednak coś jest na rzeczy? Wszyscy zainteresowani zawsze oficjalnie wszystkiemu zaprzeczali, ale sprawa położyła się cieniem na życiu młodszego z książąt, wyjątkowo wrażliwego na wszelkie kwestie związane z matką i jej burzliwym życiem. Czy teraz wszystko nareszcie ostatecznie się wyjaśni?

Meghan Markle zrobiła test genetyczny. Teraz chce, by jej mąż zrobił to samo

"New Idea", który donosi, że książę Harry zrobi niebawem przełomowy test DNA. Ma on raz na zawsze rozstrzygnąć, kto jest prawdziwym ojcem księcia. "To był pomysł Meghan Markle" - ujawnia "New Idea" źródło zbliżone do brytyjskiej rodziny królewskiej. By zachęcić męża do testu, Meghan sama taki wykonała i opowiedziała o tym w mediach społecznościowych. Test genetyczny w jej przypadku wykazał, że jest 43 procentach Nigeryjką. Księżna powiedziała, że zamierza dalej eksplorować temat swoich korzeni. Podobno zachęca do tego także Harry'ego...

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?
Nasi Partnerzy polecają