Tajemnicze zaginięcie Polki. Mąż aresztowany! Zgroza w Szwecji

2021-09-28 18:44
Beata Ratzman zaginęła w Szwecji
Autor: Facebook Beata Ratzman zaginęła w Szwecji

Zgroza w Szwecji. Tamtejsze media donoszą o zaginięciu 32-letniej Polki, Beaty Ratzman. Tajemnicze zaginięcie postawiło na nogi lokalną policję. Zatrzymano męża kobiety. Para miała przechodzić kryzys i to on po raz ostatni widział Beatę. Mieli razem wysiąść z samochodu w lesie, ale do auta wrócił sam… Co stało się z Beatą Ratzman?

Tajemnicze zaginięcie 32-letniej Polki w Szwecji. Beata Ratzman przepadła bez wieści, a policja aresztowała jej męża. Jest podejrzany o uprowadzenie kobiety! Kilka dni temu to on jako ostatni widział 32-latkę. Jechali razem samochodem, ale później Beata Ratzman zniknęła… Co się z nią stało?! Zgroza w Szwecji. Tamtejsza policja prowadzi poszukiwania.

Zobacz też: Opole Lubelskie: Ksiądz Tomasz gwałcił chłopców? Sąd uchylił wyrok

32-letnia Polka miała zgłaszać policji problemy rodzinne i przemoc ze strony męża. Chciała wziąć rozwód i uciec od tyrana, który od lat – jak tłumaczyła – zamieniał jej życie w piekło. Mówiła, że od lat była bita przez 49-letniego partnera. Czy rodzinne piekło ma związek z nagłym i tajemniczym zniknięciem kobiety?

Szwedzkie media informują, że 32-letnia Polka w piątek była widziana po raz ostatni, gdy wraz z mężem podróżowała samochodem. W miejscowości Oxie (Malmö) para wyszła z samochodu – wynika z przekazów medialnych – a do auta wrócił tylko mąż Polki. 49-latek przekonuje, że kobieta poszła porozmawiać z przyjaciółką, że miała wrócić sama, że faktycznie pokłócili się i zostawił ją samą. Jego tłumaczeniom nie dają jednak wiary śledczy. Policja aresztowała mężczyznę. Trwa śledztwo i poszukiwania zaginionej Polki.

Nagłe i tajemnicze zniknięcie kobiety zgłosiła jej rodzina. Od poniedziałku policja przeczesuje rejon Malmoe Oxie w poszukiwaniu 32-larki. Szwedzkie służby podejrzewają, że 49-letni mąż kobiety ma związek z jej zniknięciem – informuje portal expressen.se. Gazeta Aftonbladet podaje, z kolei, że para była w trakcie rozwodu, a 32-letnia Polka chciała wyłącznej opieki nad dziećmi. Czy to właśnie rodzinne piekło doprowadziło do kolejnej tragedii?

Zaginięcie Beaty zgłosiła rodzina, która zaniepokoiła się jej nagłym zniknięciem. Kobieta ostatni raz widziana była w dzielnicy Malmoe Oxie w towarzystwie męża, który ją podwoził. Policja za zgodą bliskich opublikowała zdjęcie kobiety, a także zwróciła się z apelem do osób mogących widzieć srebrny samochód Suzuki, model Vitara z 2002 roku. Auto, jak się przypuszcza, ma związek z zaginięciem. Od poniedziałku za pomocą helikopterów oraz psów tropiących przeczesywany jest teren pola golfowego w Oxie, gdzie znajdują się zbiorniki wodne. Rzecznik lokalnej policji Nils Norling zapewnił, że „zakłada się, że zaginiona osoba żyje” – podaje Polska Agencja Prasowa.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Super Raport 28.09 (Goście: Jerzy Miller - były szef MSWiA, dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene - politolog, UW) Sedno Sprawy: Katarzyna Lubnauer
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE