Tak Heidi Klum kusi młodszego męża! Gorące wygibasy i pocałunki

i

Autor: Instagram / Heidi Klum Tak Heidi Klum kusi młodszego męża! Gorące wygibasy i pocałunki

49-latka uwodzi męża

Tak Heidi Klum kusi młodszego męża! Gorące wygibasy i pocałunki

2022-08-15 12:00

W małżeństwie Heidi Klum (49 l.) i Toma Kaulitza (33 l.) nie spada temperatura! Gwiazda dobrze wie, jak skusić młodszego o 16 lat męża. Heidi Klum nie byłaby sobą, gdyby nie zrelacjonowała wszystkiego na Instagramie. Pokazała, jak rozpalić własnego męża nawet trzy lata po ślubie! Zobacz instruktaż Heidi Klum.

Heidi Klum i o 16 lat młodszy Tom Kaulitz są już trzy lata po ślubie. Tak Heidi podtrzymuje temperaturę w związku!

Mało kto dawał ich związkowi szansę na przetrwanie, a tymczasem Heidi Klum (49 l.) i Tom Kaulitz (33 l.) są małżeństwem już ponad trzy lata. Niedawno obchodzili kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji modelka i piosenkarz wybrali się na Lazurowe Wybrzeże. A tam Heidi Klum zadbała o to, by w ich małżenstwie gorąca temperatura nie spadła ani na moment! Gwiazda dobrze wie, jak skusić młodszego o 16 lat męża. Heidi Klum nie byłaby sobą, gdyby nie zrelacjonowała wszystkiego na Instagramie. Pokazała, jak rozpalić własnego męża nawet trzy lata po ślubie! Heidi Klum najpierw wskoczyła w skąpe bikini, a potem ruszyła na plażę. Tam niedbale gięła się i zarzucała włosami w kierunku morza, rozpływając się w kuszących uśmiechach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat Madonny! Syn podkrada jej ciuchy z szafy i wygląda w nich lepiej

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto żona Kurta Cobaina! Tak wygląda dziś 58-letnia Courtney Love

Sonda
Czy małżeństwo Heidi Klum i Toma Kaulitza przetrwa?

Gorące pocałunki Heidi Klum na łodzi. Nagranie trafiło do sieci

Wideo z tych wyczynów oczywiście trafiło na jej konto na Instagramie. Teraz każdy może obejrzeć nagranie i zrobić to samo na przykład nad Bałtykiem! Efekty są gwarantowane. Dowodzi to jeszcze jedno wideo, jakie znalazło się na Instagramie Heidi. Modelka i Tom Kaulitz złączyli tam usta w gorącym pocałunku na łodzi... Żyć nie umierać!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Złodziej schował się przed policją w pluszowym misiu! Ukradł auto i paliwo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Modelka bikini zadżgała kochanka! Gwiazda Instagrama aresztowana

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jaką wpadkę zaliczyła Kim Kardashian na ostatnim zdjęciu?
Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE