Tragiczny wypadek gwiazdy Ostrego dyżuru. Nie żyje Mary Mara, miała 61 lat

i

Autor: Shutterstock Nie żyje znana aktorka

Tragiczny wypadek gwiazdy "Ostrego dyżuru". Nie żyje Mary Mara, miała 61 lat

2022-06-28 15:34

Zasłynęła rolami w takich serialach, jak "Ostry dyżur", "Ray Donovan", "Prawo i porządek". Miała charyzmatyczny głos i ogromny talent. "Mary była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem (...). Była elektryzująca, zabawna, wszyscy ją kochali. " - wspomina jej menedżer, Craig Dorfman. To on poinformował o śmierci gwiazdy. Zginęła w tragicznym wypadku.

Zgodnie z komunikatem policji, cytowanym przez CNN, do tragedii doszło w niedzielę, 26 czerwca, około godz. 8 czasu lokalnego. Nowojorskie służby dostały wezwanie w sprawie "możliwego utonięcia". Funkcjonariusze i ratownicy medyczni "odkryli zmarłą kobietę w rzece Świętego Wawrzyńca". Zmarłą okazała się Mary Mara. Aktorka prawdopodobnie utonęła podczas pływania, a do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Dokładną przyczynę zgonu określą wyniki sekcji zwłok. Informacje o śmierci gwiazdy przekazał jej długoletni menedżer, Craig Dorfman.

Mary Mara nie żyje. "Wszyscy ją kochali"

"Mary była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem. Wciąż pamiętam, jak widziałem ją na scenie w 1992 roku w »Mad Forest« na Broadwayu. Była elektryzująca, zabawna, prawdziwa osobowość. Wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakowało" - napisał w oświadczeniu. Aktorka miała 61 lat.

CZYTAJ TAKŻE: Rzecznik Kremla: "Wojna może się zakończyć nawet DZISIAJ. Pod jednym warunkiem"

Pogrzeb Romana Kostrzewskiego. Muzyka żegnają tłumy

Mary Mara nie żyje. Odeszła gwiazda seriali

Mary Mara szerokiej publiczności była znana z seriali telewizyjnych. Wykreowała niezapomniane role w takich hitach, jak między innymi "Ostry dyżur", "Prawo i porządek", "Nash Bridges", "Dexter", czy "Ray Donovan".

CZYTAJ TAKŻE: Putin był dzieckiem jak z koszmaru? "Był słaby, ale gdy ktoś atakował, wpadał w szał". Wstrząsające relacje kolegów Putina ze szkoły!

Sonda
Lubisz oglądać zagraniczne seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE