Trump nakarmił sportowców fast foodami [ZDJĘCIA]

2019-01-15 14:16
 Trump przywitał gości... hamburgerami z fast foodu
Autor: WhiteHouse/TWITTER Trump przywitał gości... hamburgerami z fast foodu

Zgodnie z tradycją prezydent USA przyjmuje najlepsze amerykańskie drużyny w sportach zespołowych. Zwycięzcy uniwersyteckiej ligi w futbolu amerykańskim byli w szoku, gdy okazało się, że jako poczęstunek Donald Trump zaproponuje im... burgery, frytki i pizze. Wybór tak oryginalnego menu wynikał ze sporu o budowę muru na granicy z Meksykiem.

Trwa paraliż amerykańskiej administracji. Około 800 tys. urzędników przebywa na urlopie po tym, jak Trump odmówił zatwierdzenia budżetu federalnego. Stało się tak, ponieważ odrzucono jego prośbę o umieszczenie w nim kwoty 5,7 mld dolarów, potrzebnych na budowę muru mającego ograniczyć nielegalną imigrację.

Strajk urzędników dotarł również do kuchni w Białym Domu a jego „ofiarami” stali się zawodnicy Clemson Tigers. Wchodząc na spotkanie z prezydentem nie spodziewali się zastać stołów pełnych fast food’owych dań. Trump przyznał, że nie chciał przekładać ich wizyty i sam zamówił oraz opłacił „typowe amerykańskie jedzenie”.

Sądząc po zdjęciach, młodzi sportowcy nie mieli nic przeciwko temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE