zaginiona Anastazja Rubińska

i

Autor: Facebook/Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska; Shutterstock Zaginiona Anastazja Rubińska.

GDZIE JESTEŚ?

Trwają poszukiwani zaginionej Polki. Nowe informacje! Aresztowano 32-letniego obywatela Bangladeszu!

2023-06-17 8:51

Funkcjonariusze poszukują Anastazji Rubińskiej, która od około miesiąca mieszkała na wyspie Kos w Marmari. Kobieta zatrudniła się w pięciogwiazdkowym hotelu. Zaginęła 12 czerwca, w poniedziałek. Jej chłopak zgłosił sprawę na policję. Teraz, dowiedzieliśmy się o nowych informacjach w sprawie. Jak się okazało, aresztowano 32-letniego obywatela Bangladeszu.

Zaginięcie Anastazji Rubińskiej. Trwają poszukiwania Polki

Do zaginięcia kobiety doszło 12 czerwca na greckiej wyspie Kos. 27-letnia Polka jest poszukiwana przez funkcjonariuszy z Polski i Grecji. Jak informuje grecki portal „dimokratiki.gr”, w związku ze sprawą, aresztowano 32-letniego mężczyznę z Marmari. Policjanci zdecydowali się na taki krok po zeznaniach świadków i przejrzeniu materiału wideo z kamer bezpieczeństwa w okolicy.

Ostatni raz Anastazję widziano w Tigaki, późnym wieczorem. Najprawdopodobniej wsiadła na motocykl z nieznajomym mężczyzną, który miał ją podwieźć na miejsce spotkania z chłopakiem 27-latki.

Anastazja Rubińska mierzy 169 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma piwne oczy. Znaki szczególne na jej ciele to poparzenie na dłoni. Nie wiadomo, jak była ubrana 27-latka w chwili zaginięcia.

Jeśli ktokolwiek z Państwa posiada informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Policją pod numerem telefonu +302242024444 lub numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail [email protected] – napisało w mediach społecznościowych Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany