Władimir Putin ma co najmniej trzech sobowtórów?

i

Autor: Grigory Sysoyev/SPUTNIK/AP Władimir Putin ma co najmniej trzech sobowtórów?

Wojna na Ukrainie

Ukraiński wywiad wojskowy podejrzewa, że Putin ma co najmniej trzech sobowtórów

2022-10-02 17:40

Ukraiński wywiad wojskowy (HUR) podejrzewa, że prezydent Rosji Władimir Putin ma co najmniej trzech sobowtórów. Szef HUR, generał Kyryło Budanow, potwierdził że w ukraińskich służbach pracują specjaliści zajmujący się tą kwestią.

Generał Kyryło Budanow, szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, uważa, że prezydent Rosji Władimir Putin ma co najmniej trzech sobowtórów. Cytowany przez portal NW generał potwierdził też, że w ukraińskim wywiadzie pracują specjaliści zajmujący się tą kwestią.

- Nie jestem „putinoznawcą”, tak to ujmijmy. Moim zdaniem istnieją trzy sobowtóry, których osobiście od razu zauważam - powiedział gen. Budanow.

Informacje o sobowtórach Putina krążyły jeszcze przed wybuchem wojny na Ukrainie i wracają z każdym kolejnym publicznym pojawieniem się prezydenta Rosji. Obserwatorzy dostrzegali m.in. zmiany na twarzy polityka, inny sposób zachowania oraz odmienny wzrost. Rosyjski dyktator miałby korzystać z sobowtórów ze względów bezpieczeństwa, ale i dla celów propagandowych, aby ukryć swoje problemy zdrowotne.

Jeszcze dalej w swych dywagacjach posunął się "Daily Star". Brytyjscy dziennikarze, powołując się na najwyżej postawionych szefów służb specjalnych Wielkiej Brytanii, pisali, że jedną z rozważanych przez MI6 możliwości jest to, iż Władimir Putin nie żyje, a jego śmierć jest skrzętnie ukrywana przez grupę jego najbliższych i najbardziej lojalnych współpracowników.

Sonda
Czy wierzysz w to, że Putin nie żyje i zastępuje go sobowtór?
Express Biedrzyckiej - Pacek: "Władimir Putin nie może sobie pozwolić na przegraną, bo to będzie jego koniec" [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają