Uprawiała seks przez 9 dni. Zagłodziła dziecko na śmierć, drugie było nieprzytomne

2021-07-08 9:35
Zagłodziła dziecko na śmierć, żeby uprawiać seks. Drugie było nieprzytomne
Autor: VKONTAKTE Zagłodziła dziecko na śmierć, żeby uprawiać seks. Drugie było nieprzytomne

Matka zostawiła w domu niespełna dwuletniego synka i trzyletnią córeczkę i poszła do kochanka! Nie było jej dziewięć dni. Przez ten czas dzieci głodowały. Daniil (+2 l.) nie przeżył, Anya (3 l.) straciła przytomność, ale została odratowana. Vladislava Podchapko (25 l.) z Kijowa tłumaczyła, że nie miała świadomości tego, iż dzieci mogą umrzeć, gdy zostawi je same i bez jedzenia. Maluchy próbowały zjadac tapety ze ścian i odrywać gumoleum z podłogi. Dziewczynka przeżyła, bo wypiła wodę z wazonu. Kobieta w pierwszym procesie została skazana na 8 lat więzienia, apelacja przyniosła bardziej surowy wyrok.

Aż trudno wyobrazić sobie, co musiały przeżywać te dzieci! Do tego koszmaru doszło jeszcze w 2016 roku w Kijowie. 20-letnia wówczas Vladislava Podchapko postanowiła pójść do swojego kochanka, a dzieci zostawić same, bez jakiejkolwiek opieki. Daniil (+2 l. rok) i Anya (3 l.) zostały bez jedzenia i picia, zdane na siebie w pustym i brudnym mieszkaniu w bloku. 20-latka zabawiała się przez dziewięć długich dni, a dzieci cały czas były same. Nie miały co jeść ani pić. Daniil nie przeżył, Anya straciła przytomność, ale została odratowana. Dziewczynka przeżyła, bo wypiła wodę z wazonu.

NIE PRZEGAP: Prezydent zamordowany, pierwsza dama ranna! Policja zastrzeliła zabójców. Mówili o narkotykach!

Maluchy próbowały zjadać tapety ze ścian i odrywać gumoleum z podłogi, usiłowały otworzyć drzwi, ale oczywiście nie udało im się to. Matka po zatrzymaniu przez policję tłumaczyła, że nie miała świadomości tego, iż dzieci mogą umrzeć, gdy zostawi je same i bez jedzenia. Kobieta w pierwszym procesie w 2019 roku została skazana na 8 lat więzienia, apelacja przyniosła bardziej surowy wyrok. Sędzia zdecydowała się skazac 25-letnią dziś kobietę na 12 lat więzienia.

NIE PRZEGAP: Księżniczka przerywa milczenie! Jej słowa zaskakują, mówi o swoim mężu

Rodzice trójki dzieci zginęli na zakręcie śmierci w Jamnicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE