Rosyjskie czołgi

i

Autor: AP Rosyjskie czołgi

Urządzili zasadzkę na rosyjskie czołgi! Co za MASAKRA! Dron wszystko nagrał [WIDEO]

2022-03-10 13:16

Niestety, wojna na Ukrainie trwa w najlepsze i wciąż nie widać jej końca. Nasi wschodni sąsiedzi bronią się zaciekle i zdarza im się odnosić niemałe sukcesy w walce o swoją ojczyznę. W mediach społecznościowych pojawiło się właśnie kolejne nagranie pokazujące jeden z nich. Widać na nim, jak w okolicach miasta Browary (okolice Kijowa) doszło do zasadzki na kolumnę rosyjskich czołgów. Zakończyła się ona istną masakrą i dużymi stratami Rosjan, a wszystko nagrał m.in. dron. To nie wszystko!

Na opublikowanym w sieci nagraniu widać kolumnę rosyjskich czołgów w okolicach Kijowa (miejscowość Browary, gdzie obecnie wojska rosyjskie grupują się, aby okrążyć Kijów po lewej stronie Dniepru). Czołgi jechały drogą w stronę stolicy Ukrainy, gdy nagle, z zaskoczenia zostały ostrzelane przez Ukraińców. Z części z nich zostało naprawdę niewiele! - Niesamowite nagranie z drona przedstawiające zasadzkę rosyjskiej kolumny czołgów z 6. pułku w pobliżu Browarów w obwodzie kijowskim - napisał udostępniający wideo Dmitrij Alperowicz, pochodzący z Rosji, a mający amerykańskie obywatelstwo biznesmen z rynku bezpieczeństwa komputerowego.

Zobacz także: Szokujące doniesienia o 16-letnim Putinie. Na jaw wychodzą DZIWNE fakty z młodości

Tak wyglądała masakra rosyjskich czołgów w miejscowości Browary:

Na Twitterze pojawiły się nie tylko nagrania z drona, ale też z ziemi. Widać na nich, że z czołgów niewiele zostało. - Duża ofensywa rosyjska na północny wschód od Kijowa, w mieście Browary, została zatrzymana i całkowicie zlikwidowana przez ukraińskie siły wojskowe i paramilitarne - podaje  OSINTdefender.

Sprawdź również: Łąki Łan bez wokalisty. Wszystko przez wojnę na Ukrainie. Nie do wiary, co mówił o niej Paprodziad

To jednak nie wszystko! Jak wynika z przechwyconej rozmowy żołnierzy rosyjskich, w wyniku ostrzału zginął dowódca rosyjskiego pułku. - Nitro, tu Udar. Nitro, tu Udar - słyszymy na nagraniu rozmowę dwóch Rosjan. - Udar, 6. pułk prawie stracony. (...) Straty są ogromne. Czoło kolumny wpadło w zasadzkę, dowódca zginął - informuje żołnierz przełożonego.

Galeria poniżej: Tak wygląda wojna Putina. Barbarzyński atak wojsk rosyjskich na szpital w Mariupolu

Sonda
Czy wojna na Ukrainie zagraża również Polsce?
Oprah Winfrey wzruszona zachowaniem Polaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE