Wiadomości ze świata. 3-latek UKRZYŻOWANY w Słowiańsku na oczach matki?!

2014-07-13 21:34 Paula

Wstrząsający wywiad wyemitowała rosyjska telewizja „Pierwyj Kanał” w jednym z wydań wiadomości. Przedstawiła wywiad z mieszkanką Słowiańska, która mówiła, że w mieście doszło do ukrzyżowania 3-letniego chłopca przez ukraińskich żołnierzy, którzy weszli do Słowiańska.

To co wyemitowała rosyjska telewizja wprost nie mieści się w głowie! W jednym z wydań telewizyjnych wiadomości „Pierwej Kanał” pokazał wywiad z Galiną Pyszniak ze Słowiańska. Kobieta mówiła w nim, że ukraińscy żołnierze ukrzyżowali na oczach matki 3-letnie dziecko! „W centrum Słowiańska, na placu Lenina, zebrano kobiety, bo facetów już nie było, dzieci i starsze osoby i wykonano pokazową kaźń. Wzięli trzyletniego chłopca, w majteczkach i koszulce, i jak Jezusa przybili do tablicy ogłoszeń. To wszystko odbywało się na oczach matki, która widziała, jak jej dziecko się wykrwawia” miała powiedzieć kobieta. Zrelacjonowała też, to co miało dziać się później: „Temu ukrzyżowanemu dziecku nacięto ciało, żeby się wykrwawił. Po półtorej godzinie, gdy dziecko umarło, jego nieprzytomną mamę przywiązano do czołgu i wożono wkoło po placu”, podaje tvn24.pl.

Jednak wywiad wydał się podejrzany dziennikarzom Dożd, którzy twierdzą, że Galina to podstawiona aktorka lub kobieta chora psychicznie. Bardzo ostro zareagowali także Internauci, którzy zauważyli, że opowieść nie trzyma się faktów: w Słowiańsku nie ma placu Lenin tylko Rewolucji Październikowej. Czyżby rosyjska telewizja aż tak bardzo chciała zniszczyć obraz Ukrainy w mediach?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze