najczesciej wyszukiwani ludzie 2022 w PL

i

Autor: Shutterstock, AP najczesciej wyszukiwani ludzie 2022 w PL

Tego szukali Polacy w 2002 roku

Władimir Putin na pierwszym miejscu! Dalej gwiazda filmowa i Zełenski. Rok 2022 w wyszukiwarce Google

2022-12-07 13:12

To o tych osobach ludzie chcieli wiedzieć jak najwięcej w 2022 roku! Google opublikowało podsumowanie wyszukiwań w 2002 roku. Podano listę pięciu najpopularniejszych tematów i osób, o których informacji najczęściej szukano. Jak się okazuje, najpopularniejszy w Google w 2002 roku jest... Władimir Putin. W zestawieniu pojawiają się też pewna gwiazda filmowa i prezydent Ukrainy.

Władimir Putin najczęściej wyszukiwaną w Google przez Polaków postacią 2022 roku. Na liście także Wołodymyr Zełenski, Amber Heard, Rafalala i Lanberry

Jakie hasła najczęściej wpisywali Polacy do wyszukiwarki Google w 2002 roku? Teraz poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Niespełna miesiąc przed końcem roku Google opublikowało podsumowanie wyszukiwań w 2002 roku. Podano listę pięciu najpopularniejszych tematów i osób, o których informacji najczęściej szukano w Polsce. Jak się okazuje, najpopularniejszy w Google w 2002 roku jest... Władimir Putin. To właśnie nazwisko rosyjskiego dyktatora jest na pierwszym miejscu listy osób najczęściej wyszukiwanych w Google w 2022 roku przez Polaków. W zestawieniu pojawia się też pewna gwiazda filmowa, a mianowicie aktorka Amber Heard, o której było bardzo głośno z racji przegranego procesu sądowego z eks mężem Johnnym Deppem. Amber znajduje się na piątym miejscu, zaś na trzecim uplasował się prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Pozostałe miejsca w pierwszej piątce najczęściej wyszukiwanych w 2002 roku osób zajmują postaci z Polski - Rafalala jest na pozycji drugiej, a Lanberry na czwartej.

Ukraina, wojna na Ukrainie, Putin i Rosja. Polacy wyszukiwali informacji o wojnie na Ukrainie. Ale jest i PGG

A jakie są tematy najszybciej zyskujące na popularności w 2022 roku w wyszukiwarce Google? Oczywiście na pierwszym miejscu znajduje się tutaj hasło "Ukraina". Gdy 24 lutego Rosja rozpętała wojnę na Ukrainie, Polacy natychmiast zaczęli szukać informacji na temat tego kraju. Na drugim miejscu tematów najszybciej zyskujących na popularności w 2022 roku znajduje się Putin (pierwsze miejsce na liście osób), na trzecim hasło "wojna na Ukrainie". Piąte miejsce zajęło hasło "Rosja", tylko czwarte związane jest bezpośrednio z Polską i jest to "PGG", czyli polska Grupa Górnicza. Wynika z tego jasno, że Polacy interesują się teraz bardzo wiadomościami z zagranicy!

Sonda
Czy wyszukiwałeś w Google informacje o Putinie w 2002 roku?

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
Uciekinier z Rosji obnaża reżim Putina! "Są jak zahipnotyzowani"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany