Władimir Putin upił się na spotkaniu z prasą? Chwiał się na nogach, przyznawał sie do zbrodni

i

Autor: AP Władimir Putin upił się na spotkaniu z prasą? Chwiał się na nogach, przyznawał sie do zbrodni

Wojna na Ukrainie

Władimir Putin upił się na spotkaniu z prasą?! Chwiał się na nogach, przyznawał do zbrodni. WIDEO

2022-12-09 10:20

Władimir Putin był pijany podczas uroczystości wręczenia odznaczeń na Kremlu i w trakcie rozmowy z dziennikarzami?! Film nakręcony podczas spotkania prezydenta Rosji z prasą wywołał falę komentarzy. To chyba pierwszy raz, gdy Władimir Putin wydaje się wstawiony podczas wystąpienia publicznego. Chwiał się na nogach, gestykulował, dziwnie uśmiechał... Zobacz wideo i oceń sam!

Putin pojawił się pijany na uroczystości? Chwiał się z kieliszkiem, uśmiechał, przyznawał do zbrodni wojennych

Władimir Putin zawsze wydaje się opanowany i pewny siebie, mimo krążących od dawna plotek o jego rzekomej ciężkiej chorobie. Czasami dziwnie się trząsł, był opuchnięty, ale chyba ani razu nikt nie powiedział, że prezydent Rosji pojawił się publicznie pijany. Czyżby teraz to się zmieniło? Film nakręcony podczas spotkania prezydenta Rosji z prasą wywołał falę komentarzy. Do zdarzenia doszło po uroczystości przyznawania odznaczeń na Kremlu. Putin stał z kieliszkiem w towarzystwie dziennikarzy i ktoś filmował jego spontaniczną przemowę. To pierwszy raz, gdy Władimir Putin wydawał się wstawiony podczas wystąpienia publicznego. Chwiał się na nogach, gestykulował, dziwnie uśmiechał... A i przyznał wprost do zbrodni wojennej, jaką są ataki na infrastrukturę krytyczną podczas wojny na Ukrainie. W dodatku pomieszały mu się propagandowe historie. Stwierdził, że Ukraina odcina od wody Donieck, a wcześniej była mowa o Krymie. Co dokładnie mówił rzekomo pijany Putin?

"Teraz jest wiele hałasu o nasze ataki przeciwko infrastrukturze energetycznej sąsiedniego kraju. Tak, robimy to, ale kto zaczął?"

Oto, co powiedział Putin, kiedy był podobno pijany podczas spotkania z prasą na Kremlu: "Te wszystkie bzdury, informacyjne wrzutki, fejki... To musimy odsunąć na bok. To nie może nas powstrzymać przed wypełnianiem naszych powinności wobec naszych ludzi. I nie musicie być szczególnie dobrze poinformowani, by widzieć, co tak naprawdę się dzieje. Teraz jest wiele hałasu o nasze ataki przeciwko infrastrukturze energetycznej sąsiedniego kraju. Tak, robimy to, ale kto zaczął? Kto uderzył w Most Krymski? Kto wysadził w powietrze linie energetyczne elektrowni atomowej w Kursku? Kto nie dostarcza wody do Doniecka? Nie dostarczanie wody milionowemu miastu to ludobójstwo. Nikt nie powiedział o tym ani słowa! A kiedy odpowiadamy, robi się hałas na całą Ukrainę. Ale to nas nie powstrzyma przed wypełnianiem zadań militarnych".

Sonda
Czy Twoim zdaniem Władimir Putin cierpi na jakąś chorobę?

QUIZ. Alkohole świata. Lepiej rozwiąż ten test, aby nie narobić siary na wczasach

Pytanie 1 z 10
Cachaça to składnik znanego drinka o nazwie Caipirinha. Z jakim krajem powinien się kojarzyć ten alkohol?
Gen. Koziej "W koncepcji wojny, którą prowadzi Putin, jest w pierwszej kolejności zabijanie cywilów" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany