Wojna o RAJSTOPY i MINIÓWĘ pierwszej damy! Nie uwierzysz jak się ubrała

2021-04-07 13:00 Zofia Dąbrowska

Tego nikt się nie spodziewał po Jill Biden (70 l.)! Pierwsza dama bardzo zaskoczyła wszystkich swoim nowym stylem. Kiedy zdjęcia żony Joe Bidena (78 l.) wysiadającej z samolotu trafiły do internetu, wszystkich zamurowało! Zawsze elegancka i ubrana nobliwie Jill Biden tym razem pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Jedni uważają, że wygląda jak "babcia Madonny" i wyśmiewają strój pierwszej damy, inni zachwycają się śmiałym wyborem kreacji. Zobacz zdjęcia szokującej stylizacji Jill Biden i zagłosuj w naszej sondzie! Czy podoba ci się ten styl? Czy to wypada?

Koronkowe wzorzyste rajstopy przypominające kabaretki, czarna spódnica odsłaniająca kolana i czarne botki na wysokim obcasie. Czy to strój jakiejś szalonej imprezowiczki z lat osiemdziesiątych, a może nowa sceniczna kreacja Madonny? Nie, to stylizacja pierwszej damy Stanów Zjednoczonych! Kiedy zdjęcia Jill Biden (70 l.) wysiadającej z samolotu na lotnisku w Waszyngtonie trafiły do internetu, wszystkich zamurowało. Zawsze elegancka i ubrana nobliwie Jill Biden tym razem pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Hit czy kit? W mediach społecznościowych wybuchła już prawdziwa wojna! Co piszą internauci?

NIE PRZEGAP: Rod Steward zatrzymał czas MAJONEZEM! To jego największy sekret

"Madonna dzwoniła i chce swój tandetny styl z powrotem, pani doktor", "Ona chyba myśli, że to Halloween", "Jest za stara na kabaretki" - prześcigają się w złośliwościach internauci. Niektórzy bezlitośnie porównują Jill Biden z Melanią Trump, byłą modelką: "Pierwsza dama jest zbyt wiekowa, by dobrze wyglądać w kabaretkach. Melania z pewnością ma odpowiednie nogi do takiego stroju, ale nie sypiąca się, stara Jill Biden". Inni jednak bronią modowych wyborów pierwszej damy, nazywając je "śmiałymi", a feralne rajtuzy Jill Biden w ogóle nie są według nich kabaretkami, a jedynie wzorzystymi rajstopami. Czy żona Bidena odważy się założyć je jeszcze raz?

NIE PRZEGAP: PUTIN został MISTEREM ROSJI! Jest NAJPRZYSTOJNIEJSZY, wyprzedził gwiazdorów

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze