Henryk Skarżyński

i

Autor: Paweł Dąbrowski Henryk Skarżyński

Wybitny profesor Henryk Skarżyński ocali słuch sławnego wokalisty AC/DC!

2016-03-10 13:20

Genialny polski lekarz uratuje jeden z najsławniejszych zespołów rockowych na świecie! Prof. Henryk Skarżyński (62 l.), dyrektor Światowego Centrum Słuchu, chce wyleczyć zagrożonego utratą słuchu lidera AC/DC, Briana Johnsona (69 l.).

Wokalista AC/DC traci słuch! Musi przerwać trasę koncertową, bo w przeciwnym razie grozi mu całkowita głuchota! Te dramatyczne informacje na temat stanu zdrowia Briana Johnsona (69 l.) obiegły świat zaledwie kilka dni temu, szokując miliony fanów. Trudno wszak wyobrazić sobie legendarny zespół na scenie bez Briana Johnsona (69 l.). To on od 36 lat wyśpiewuje takie hity, jak „You Shook Me All Night Long” czy „Hells Bells”, godnie zastępując zmarłego w 1980 roku Briana Scotta (+34 l.). Na szczęście jest na świecie ktoś, kto uratuje AC/DC przed katastrofą. To prof. Henryk Skarżyński (62 l.), dyrektor Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach! - Potrafimy pomóc prawie każdemu, kto ma wadę lub inne problemy ze słuchem – zapewnia polski lekarz. - Oczywiście bez dokładnych badań diagnostycznych pana Briana Johnsona, na które serdecznie zapraszam do Polski, nie możemy zaocznie postawić diagnozy, ale postęp w tej dziedzinie medycyny jest niewiarygodnie szybki i - co powtórzę z pełnym naciskiem - niemal każdemu z różnym częściowym lub całkowitym ubytkiem słuchu potrafimy pomóc – deklaruje.

ZOBACZ TEŻ: Legionowo: Mój synek odzyskał słuch dzięki Ojcu Świętemu - TEN OBRAZEK LECZY

Dlaczego właśnie w Polsce Brian Johnson może liczyć na odzyskanie zdrowia? - Jako pierwsi w świecie zaczęliśmy leczyć częściową głuchotę, stosując elektroniczne dopełnienie istniejącego nawet resztkowego słuchu – tłumaczy profesor. Każdego dnia w Kajetanach przeprowadza się około 70 operacji, czyli więcej, niż gdziekolwiek indziej na świecie. Trudno, by wokalista AC/DC nie skorzystał z takiej szansy. Trzymają za to kciuki wszyscy jego fani w Polsce i na świecie.

Odzież i obuwie damskie w atrakcyjnych cenach. Zobacz oferty promocyjne na stronie born2be promocje.

Nasi Partnerzy polecają