WZRUSZAJĄCY film z ostatnich chwil życia niemowlaka. Rodzice uświadamiają czym jest krztusiec

2017-09-08 13:31
dziecko, stopy dziecka, noworodek, niemowlę
Autor: ARCHIWUM

W sieci pojawiło się wzruszające nagranie, na którym przedstawione są ostatnie chwile życia niemowlaka chorego na krztusiec. Maluszek po potwornych męczarniach zmarł. Jego rodzice zamieszczając film w mediach społecznościowych, chcieli pokazać, jak potworną chorobą jest krztusiec i ostrzec innych rodziców.

Mały Riley Hughes tuż po przyjściu na świat zaraził się krztuścem. Krztusiec to ostra choroba zakaźna układu oddechowego, charakteryzująca się nawracającymi napadami kaszlu i przedłużającą się dusznością. I niestety, jak to miało miejsce w przypadku Rileya - powoduje nawet śmierć. Rodzice po śmierci chłopca nie mogli sobie wybaczyć tego, że nie zaszczepili synka. Postanowili podzielić się swoimi dramatycznymi przeżyciami z innymi rodzicami, aby ich ostrzec przed tą niesamowicie groźną dla dzieci chorobą. Zamieścili na Facebooku wzruszające nagranie z ostatnich chwil życia maluszka. "Do tej pory zatrzymywałam te nagrania dla siebie, bo słuchanie, jak mój piękny chłopiec tak kaszle, łamało mi serce" - napisała pod filmikiem zrozpaczona mama. "Żałuję, że nie wiedziałam o szczepionce ciążowej, kiedy byłam w ciąży z Rileyem" - dodała. Mały Riley zmarł w 2013 roku. Jego rodzice od tamtej pory prowadzą kampanię, która ma celu uświadomić pozostałych rodziców, jak poważnym zagrożeniem jest ta choroba.

Zobacz: 11-latka zakatowała 2-miesięcznego maluszka!

Polecamy: HORROR w Chichach: SKATOWAŁ żonę na śmierć. Krew lała się po ścianach

Przeczytaj też: Tragedia w Rybniku. 4-latek "wybuchł KRWIĄ" Rodzice oskarżają lekarzy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE