Gwiazda żałuje operacji

Żałuje, że powiększyła piersi! Szokujące wyznanie Kylie Jenner

2023-07-30 9:50

Ona naprawdę to zrobiła! Kylie Jenner (26 l.) wreszcie przyznała, że przeszła operację plastyczną piersi. Dotąd milczała w tej kwestii jak zaklęta, a fani zastanawiali się, czy nagły rozrost piersi celebrytki to efekt specjalnej diety i ćwiczeń, naturalnych procesów, czy też może interwencja chirurga. Teraz Kylie Jenner nie pozostawiła swoim wielbicielom nawet cienia wątpliwości.

Kylie Jenner przyznała się do powiększenia piersi. Gwiazda dziś żałuje swojej decyzji i uważa, że jej dawne piersi były idealne

Kylie Jenner (26 l.) to jedna z najbardziej popularnych członkiń rodu Kardashianów. Już jako nastolatka zarabiała miliony na występowaniu w reality show, a potem produkcji kosmetyków. Jeszcze jako 18-latka wyglądała naturalnie, a potem zmieniła się w typową Instagramową modelkę. Uwagę fanów zwróciła kilka lat temu zwłaszcza przemiana w rejonie dekoltu pięknej Kylie. Nagle jej biust gwałtownie urósł! Jak do tego doszło? Nikt tego nie wiedział. Teraz Kylie Jenner nie pozostawiła swoim wielbicielom nawet cienia wątpliwości w tej kwestii! W ostatnim odcinku reality show „The Kardashians” przyznała się do operacji plastycznej piersi przeprowadzonej w wieku zaledwie 19 lat. W dodatku stwierdziła, że żałuje pójścia pod nóż! "A więc zrobiłam sobie piersi przed urodzeniem Stormi [córka Kylie Jenner]. Wcześniej miałam piękne piersi, naturalne, po prostu śliczne, idealny rozmiar... wolałabym nigdy ich nie powiększać" - wyznała Kylie. Może w zaistniałej sytuacji celebrytka zdecyduje się na wyjęcie implantów i powrót do naturalności?

Kim jest Kylie Jenner? Kariera, zarobki, życie prywatne

Kylie Jenner to najmłodsza córką mistrza olimpijskiego w dziesięcioboju Bruce’a Jennera (dziś po zmianie płci nazywa się Caitlyn Jenner) i Kris Jenner. Ma mnóstwo rodzeństwa, zwłaszcza przyrodniego. Do sióstr Kylie należą m.in. najdroższa modelka świata Kendall Jenner oraz Kim Kardashian, która swoją sekstaśmą dała początek imperium Kardashianów. Kylie Jenner zaczynała w reality show o Kardashianach w 2007 roku. Od 2016 roku rozwija swoją firmę kosmetyczną. Z raperem Travisem Scottem, z którym raz się rozstaje, a raz schodzie, ma córkę Stormi (5 l.) i syna Aire Webstera (1 rok).

Sonda
Zdecydowałabyś się na operację plastyczną?
W formie 24: ćwiczenia na powiększenie biustu