ZASTRZELIŁ Jakuba po awanturze na parkingu! Tragedia w Chicago, SZOKUJĄCY motyw zbrodni

2021-04-07 10:20 Zofia Dąbrowska
Żałoba, śmierć, pogrzeb
Autor: Pixabay

Tragedia w Chicago! 28-letni Polak został zastrzelony na jednym z parkingów. Wszystko wskazuje na to, że do mordu doszło do kłótni z nieznanym wcześniej ofierze mężczyzną. Jak podaje Radio Zet, Jakub Marchewka (+28 l.) prawdopodobnie niechcący uderzył drzwiami swojego samochodu w drzwi sprawcy po tym, jak zaparkował pod sklepem. To miało doprowadzić do kłótni, podczas której sprawca wyciągnął broń i strzelił Polakowi w klatkę piersiową. Jakub zmarł w szpitalu, policja z Chicago poszukuje sprawcy.

"4 kwietnia w Wielkanoc straciliśmy wspaniałą osobę z powodu użycia broni! Jakub Marchewka miał 28 lat i na to nie zasłużył! Był typem osoby, która zawsze będzie Cię rozśmieszać!" - tak znajomi Polaka, który zginął w tragicznej strzelaninie w Chicago żegnają go na stronie GoFundMe, gdzie trwa zbiórka na pogrzeb Jakuba Marchewki (+28 l.). W Święta Wielkanocne Jakub pojechał samochodem do sklepu przy 3500 N. Austin Avenue. Jak podaje dziś Radio Zet, mężczyzna zaparkował blisko innego pojazdu i przypadkiem uderzył swoimi drzwiami w drzwi tego drugiego samochodu.

NIE PRZEGAP: Sławna JASNOWIDZKA o rodzinie królewskiej! PRZEPOWIEDNIE o Meghan, Kate i księciu

Zobaczyła to partnerka kierowcy, robiącego wtedy zakupy w sklepie monopolowym. Powiedziała mu o tym, co się stało i w sklepie doszło do kłótni między Polakiem a kierowcą drugiego samochodu. Kłótnia przeniosła się na parking i w pewnym momencie mężczyzna wyciągnął broń, po czym strzelił prosto w klatkę piersiową Polaka i uciekł. Jakub został zabrany do Loyola University Medical Center w Maywood, jednak nie udało się go uratować. Policja cały czas poszukuje sprawcy.

NIE PRZEGAP: Asteroida gigant zderzy się z Ziemią?! NASA zaczyna przygotowania, podano DATĘ

Super Raport 06.04 (Goście: Paweł Kukiz - Kukiz'15 oraz prof. Andrzej Matyja - prezes NRL) Sedno Sprawy: Wojciech Andrusiewicz
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze