ciąża brzuszek

i

Autor: Getty Images Drętwiejące ręce w ciąży - co robić?

Zawał, trzy udary i Covid w jeden dzień! A potem poród

2022-02-05 12:00

Szokujące ocalenie ciężarnej kobiety zakażonej koronawirusem i jej dziecka! Diana Crouch (28 l.) z Houston w Teksasie nie zaszczepiła się, obawiając się tego z powodu ciąży. Tymczasem okazało się, że zaraziła się Covid-19 i mało brakowało, by pożegnała się z życiem. Śmierć próbowała ją zabrać aż pięć razy.

"Bóg musiał mnie bardzo mocno trzymać. To cud, i mój synek też jest cudem" - mówi dziś wzruszona Diana Crouch (28 l.) w wywiadzie dla telewizji ABC. Jej życie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zawisło na włosku kilka razy. W sierpniu ubiegłego roku poczuła się gorzej i pojechała do szpitala zrobić test na koronawirusa. Była wtedy w 18. tygodniu ciąży. Nie zaszczepiła się, obawiając się tego właśnie z powodu ciąży. Tymczasem przebieg zakażenia u ciężarnych może być ostrzejszy w przypadku braku szczepienia, a nie jego wykonania. Kobieta jednak nie była co do tego przekonana. Okazało się, że podjęła złą decyzję. Wynik testu był pozytywny, a po dwóch dniach 28-latka zaczęła się dusić i trafiła pod respirator. W domu czekali na nią mąż i dwoje kilkuletnich dzieci.

NIE PRZEGAP: Obcięli głowy swoim dzieciom i pokazali je pozostałym?! Już są zarzuty

NIE PRZEGAP: Zuckerberg stracił 30 miliardów w jeden dzień! Początek końca Facebooka?

Sonda
Czy śledzisz statystyki zakażeń Covid-19?

Nie było też wiadomo, czy ocaleje dziecko w brzuchu Diany. A w 25. tygodniu ciąży wydawało się, że to koniec. Cierpiąca na zaburzenia oddychania z powodu wirusa kobieta w ciągu zaledwie jednego dnia przeżyła atak serca i trzy udary! Jeszcze tego samego dnia u 28-latki wykonano cesarskie cięcie. Przyszedł na świat zdrowy chłopiec. Jego mama opuściła szpital po 123 dniach pobytu. Nazwała dziecko Cameron na cześć lekarza, który ją uratował i który ma tak właśnie na imię.

NIE PRZEGAP: Putin chce upozorować atak UKRAINY na Rosję? Wywiad USA ujawnia

NIE PRZEGAP: Meghan Markle miała romans z gwiazdorem PORNO?! Szokujące plotki

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Uczciwie? Przy 7/10 otwieraj szampana

Pytanie 1 z 10
Film zna każdy, ale czy pamiętasz, kto napisał najpierw "Forresta Gumpa"?
Poradnik Zdrowie: szczepienie dzieci przeciwko COVID-19