Niesamowita chwila!

"Znak od królowej" nad Pałacem Buckingham. Podwójna tęcza w chwili ogłoszenia śmierci Elżbiety II [ZDJĘCIA]

2022-09-09 10:32

Śmierć królowej Elżbiety II ogłoszono w czwartek (8 września) po południu. Zaraz po tym, nad Pałacem Buckingham pojawiła się podwójna tęcza, a zdjęcia szybko trafiły do sieci. Wielu internautów jest zdania, że to znak od królowej.

Wraz z wieścią o śmierci królowej Elżbiety II Brytyjczycy pogrążyli się w smutku. Informację ogłoszono w czwartek (8 września) popołudniu, ludzie zaczęli tłumnie gromadzić się pod Pałacem Buckingham. Niebawem po tym, jak świat dowiedział się o śmierci brytyjskiej monarchini, nad zamkiem Windsor pojawiła się podwójna tęcza. Zdjęcia uwieczniające tę chwilę szybko trafiły do sieci. Wielu internautów jest zdania, że to znak od królowej.

CZYTAJ TEŻ: Jest data pogrzebu królowej Elżbiety II. Wiemy, jak będzie wyglądało "pożegnanie stulecia"

Elżbieta II zmarła w wieku 96 lat. W ostatnim czasie przebywała na zamku Balmoral. Jej stan pogorszył się w środę (7 września). Wczesnym popołudniem w czwartek przekazano, że królowa znajduje się pod opieką lekarzy w związku z tym, że są oni zaniepokojeni jej stanem zdrowia. Informacja o jej śmierci została przekazana mediom około godz. 19 polskiego czasu. Królowa Elżbieta II na tronie zasiadała przez ponad 70 lat - dłużej niż jakikolwiek brytyjski monarcha w historii. Karol, jej najstarszy syn, automatycznie przejął tron w chwili jej śmierci.

Zobacz zdjęcia tęczy nad Pałacem Buckingham w poniższej galerii:

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii
Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany