Żona króla Karola zaszokowała poddanych! Żąda nowego tytułu wbrew woli Elżbiety II

i

Autor: Chris Jackson/AP Żona króla Karola zaszokowała poddanych! Żąda nowego tytułu wbrew woli Elżbiety II

Rodzina królewska

Żona króla Karola zaszokowała poddanych! Żąda nowego tytułu wbrew woli Elżbiety II

2023-02-27 12:50

Znowu burza wokół brytyjskiej rodziny królewskiej! Tym razem prasa ujawnia wielkie i ambitne plany małżonki króla Karola III. Jak pamiętamy, królowa Elżbieta II przed śmiercią nakazała, by Camillę tytułować królową małżonką, gdy Karol zostanie królem. Jednak ambicje Camilli podobno sięgają znacznie dalej.

Camilla chce zostać królową, nie królową małżonką! Wielkie ambicje żony króla Karola III. Zagrozi pozycji Williama?

Na kilka miesięcy przed śmiercią królowa Elżbieta II postanowiła raz na zawsze rozstrzygnąć kwestię tego, kto będzie jej następcą. Spekulowano, że wiekowy już Karol ustąpi miejsca w kolejce synowi, młodszemu i lubianemu Williamowi. Jednak decyzja królowej była jasna - królem ma zostać Karol, zaś Camilla, jego druga żona, otrzyma tytuł królowej małżonki. Zgodnie z rozkazami Elżbiety II Karol i Camilla już teraz są królem i królową małżonką. Ich oficjalna koronacja nastąpi 6 maja. Jednak jak informuje "Daily Mail", ambicje Camilli sięgają znacznie dalej. Podobno królowa małżonka chce być po prostu królową, dokładnie tak, jak Elżbieta II.

Dzieci Camilli z jej pierwszego małżeństwa zajmą miejsca książąt i księżniczek?! Szok w rodzinie królewskiej

Mało tego! Podczas ceremonii koronacyjnej istotną rolę mają pełnić... dzieci Camilli z jej pierwszego małżeństwa oraz jej wnuki, mimo że od niepamiętnych czasów tego rodzaju role przypadały w udziale księżniczkom i książętom. "Uważaj Wills, to może być przyszły król!" - piszą pół żartem, pół serio ludzie w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcia krewnych Camilli. To, że pełni ona obecnie tak ważną rolę w rodzinie królewskiej, nadal razi wielu Brytyjczyków. Camilla była kochanką Karola jeszcze w czasach jego małżeństwa z księżną Dianą. Wzięli ślub w 2005 roku.

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

Zamiast skupić uwagę na przyczynach problemów, często niwelujemy jedynie ich skutki.

Jak skupić energię na źródłach własnych problemów? POSŁUCHAJ porad Krystyny Mirek!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany