DR SMILE

i

Autor: Materiały prasowe DR SMILE

Polacy pokochali piękny uśmiech

2022-09-28 13:24

Ponad 100 000 piękniejszych uśmiechów i zadowolonych Pacjentów w całej Europie, polecana przez specjalistów innowacyjna technologia i obietnica satysfakcji – poznaj markę, której nowoczesny sposób prostowania zębów szturmem podbija Europę i Polskę.

W 2017 roku w Niemczech, Jens Urbaniak i Christopher von Wedemeyer założyli markę DR SMILE należącą dziś do szwajcarskiej Grupy Straumann. Przedsiębiorstwo produkujące nakładki prostujące zęby stworzyło przełomową technologię, która stanowi niezawodną, samodzielną formę leczenia prostych i bardziej skomplikowanych wad zgryzu. Mowa o alignerach DR SMILE – niewidocznych nakładkach wykonanych z materiału ClearQuartz®, które, w połączeniu ze szczegółowo opracowanymi planami leczenia, są najlepszą alternatywą dla tradycyjnego aparatu na zęby.

Berliński start-up wyróżnia się na rynku nie tylko najnowszą technologią i oryginalnym materiałem, z którego tworzone są nakładki, ale również wygodnym dla pacjentów procesem leczenia. Aby rozpocząć́ drogę ku prostym, pięknym zębom, wystarczy tylko jedna wizyta w gabinecie partnerskiej kliniki DR SMILE, podczas której Pacjent ma wykonywany skan 3D zębów. Na jego podstawie, specjaliści opracowują plan leczenia wraz z wizualizacjami 3D wyników. Po zaakceptowaniu planu przez Pacjenta, otrzymuje on przesyłkę z kompletem stworzonych dla niego nakładek, instrukcją obsługi i wskazówkami od lekarza, a także dostępem do aplikacji mobilnej, śledzącej efekty leczenia. Cały proces kontrolowany jest zdalnie, dzięki czemu leczenie nie jest absorbujące, nie wymaga regularnych wizyt u ortodonty i przebiega sprawnie. Nosząc nakładki zgodnie z instrukcją minimum 22 godziny dziennie, leczenie trwa średnio zaledwie 4 do 9 miesięcy.

Zobacz także: Trik na jesienne gotowanie. Bajeczny sposób na wyczyszczenie garnków bez szorowania. Lśniące w kilka sekund, nawet po przywierającym jedzeniu

Marka DR SMILE na polskim rynku funkcjonuje od 2021 roku. Dzięki prężnie działającej sieci partnerskich gabinetów, które znaleźć można w większości dużych i średnich miast Polski, z dnia na dzień rośnie liczba osób, które rozpoczynają swoją przygodę z niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Prócz obiecywanych rezultatów, które Pacjent poznaje jeszcze przed decyzją o podjęciu leczenia, marka obejmuje obietnicą satysfakcji wszystkie podjęte przez siebie leczenia. To niezwykle ważna obietnica złożona Pacjentom, którzy w przypadku nieosiągnięcia zapowiadanych rezultatów, otrzymują możliwość kontynuacji leczenia na koszt firmy. DR SMILE gwarantuje nie tylko efekty, ale również stałą cenę i brak ukrytych kosztów. Pacjent poznaje całkowity koszt leczenia jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Źródło: materiały prasowe

Fado pragnie chodzić. Szczeniak z Jawora walczy o zdrowe łapki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze artykuły