zgaga święta

i

Autor: East News

Sposoby na ZGAGĘ po świętach. Dzięki temu NATYCHMIAST poczujesz ulgę

2019-12-24 18:50

Świąteczne jedzenie, choć może i jest postne to niestety bywa ogromnym wyzwaniem dla naszego żołądka. Często po Wigilii oraz obiadach bożonarodzeniowych pojawia się zgaga, niestrawność oraz inne problemy trawienne. Jak im zaradzić? Podpowiadamy, jakie są skuteczne sposoby na zgagę po świętach.

Szukasz skutecznego sposobu na zgagę i niestrawności po świątecznym jedzeniu? Uwierz, że nie jesteś jedyną osobą, która zmaga się z tym dokuczliwym problemem. Świąteczne jedzenie, choć pyszne, bywa zgubne. Często tracimy kontrolę nad tym, ile i co zjedliśmy. Smażony karp, śledzie, a potem kawałek ciasta - i rewolucja w żołądku gwarantowana. Zgaga po świątecznym jedzeniu może być trudna do złagodzenia, ale na szczęście znamy sposoby, dzięki którym pozbędziesz się jej natychmiast. Przede wszystkim sprawdź swoją apteczkę - może masz w niej jakiś lek na zgagę? On powinien przynieść ulgę już w kilka minut. Innym skutecznym sposobem na zgagę są migdały. Wystarczy zjeść ich kilka, a problemy żołądkowe powinny zniknąć. Niektórzy polecają również wypicie małymi łykami szklanki ciepłego mleka lub ziołowej, niesłodzonej herbaty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze artykuły