Bajkowa Wymiana w Zielonej Górze

i

Autor: Hermann/pixabay.com Bajkowa Wymiana w Zielonej Górze

Bajkowa Wymiana w Zielonej Górze

2017-02-13 15:23

Wszystkie bajki już przeczytane? Będzie okazja, by wymienić je na inne. 19 lutego w Zielonej Górze odbędzie się akcja "Bajkowa Wymiana".

Zasada jest prosta: książka za książkę. Na wymianę można przynieść książeczki dla dzieci już przeczytane, albo takie, które po prostu - już się znudziły. "Bajkowa Wymiana"  odbędzie się 19 lutego w Bajkopisowej Pracowni przy ul. Mickiewicza 7/3 i potrwa od godz. 11:00 do 14:00. Rodzice mogą przynieść ze sobą dowolną liczbę książek na wymianę, ważne, by były to książeczki dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej się zapisać a ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu 733 379 322, lub drogą mailową, adres to: bajubaju@bajkopis.pl. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE