Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego już szykuje warsztaty dla studentów

2018-09-11 13:11
Biuro Karier
Autor: Radio Eska Biuro Karier

Zarządzanie czasem kluczem do sukcesu. Chociaż rok akademicki rozpoczyna się w październiku, Biuro Karier działające na Uniwersytecie Zielonogórskim już proponuje warsztaty.

Zielonogórzanie, którzy będą stawiać pierwsze kroki w życiu studenckim, mogą wziąć udział w warsztatach "Zarządzanie sobą w czasie".

- Podczas warsztatu zagrasz w grę interakcyjną, nauczysz się wyznaczać priorytety. Będziesz wiedział, czy dziś idę na kawę, czy do biblioteki. Poznasz techniki zarządzania swoim czasem oraz przećwiczysz ich zastosowanie - w rozmowie z Radiem ESKA mówi Lilia Smoła, kierownik Biura Karier.

Uczestnicy warsztatu poznają różne metody zarządzania czasem: matrycę Eisenhowera, metodę Pareto oraz metodę 60/40.

Warsztat "Zarządzanie sobą w czasie" odbędzie się w piątek 28 września. Trwają zapisy, a liczy się kolejność zgłoszeń. Jednak to nie koniec. Trwają również zapisy na warsztaty pod hasłem "Uczelniany GPS" oraz "Nabierz wiatru w żagle".

Zobacz też: Zielona Góra: Ze Spoko-Tato na rykowisko jeleni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE